Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az én helyemben visszamennél...

Az én helyemben visszamennél dolgozni?

Figyelt kérdés

Van egy 4 hónapos kisfiam. Kezdetektől tápszeres egy eü. probléma miatt.

A cég ahol a terhességet megelőzően dolgoztam egy földgázelosztó, amit a rezsiháború részeként át fog venni az állam. 1200 embert bocsájtanak el tőlünk. A főnököm szólt, hogy egy kolléganőm elköltözik, az ő helye (a mi csoportunkból) megüresedik és ha vissza tudok menni dolgozni, akkor én nem fogok beleesni a leépítésbe, viszont később már nem fogok tudni visszamenni. Belemennének abba is, hogy 6 órában megyek vissza. Át tudjuk úgy szervezni, hogy a férjem itthon legyen addig a babával és ne kelljen bölcsibe adni. Nekem eddig is elég jó keresetem volt, így meg az extra gyed miatt nagyon jól állnánk.

Ésszerű lenne visszamennem, de úgy félek, hogy hogy fogja viselni a kisfiam, meg én is...


2014. dec. 15. 11:57
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm az összes választ. Úgy döntöttünk, hogy a babám 1 éves korában visszamegyek, vagy ha nagyon kellek, akkor májustól, de úgy, hogy megemelik annyival a bérem, mintha a gyed extrát felvenném és apa marad a babával. Ebben az esetben 6 órát vállalok és heti 1 napot itthonról dolgozom, tehát 4x6 órát vagyok távol.
2014. dec. 17. 13:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!