Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elég ha valaki...

Szerintetek elég ha valaki meglátogat a korházban a szülés napján de nem grautulál? Söt semmi sem mond?!

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 22:06
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem bunkosag nem gratulalni. Ha eskuvore megyunk es csak mondjuk a mennyasszonyt ismerjuk akkor is gratulalok mindkettonek..
2016. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
70%
Persze neked most a baba a legfontosabb, de nem mindenki szereti a babákat,nem èrdeklik a picik, nem szereti a kórházakat stb.
2016. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
46%

én is így jártam, csak családtagokkal, barátnőkkel...

volt aki a saját terhességével jött elő a baba születése napján a babaérkezett hírre gratuláció nélkül..

volt aki azt kérte álljak messzebb a gyerekemtől,(a látogatóban szintén első napos baba mellett) mert csak a babát akarja fényképezni (akivel addig együtt voltam sülve főve..)a gratulációt persze ő is elfeejtette...


meg hagy ne sorojam

a gyk azt írta, lehet a hormonjaim miatt vagyok érzékenyebb és az a lényeg, hogy szeretnek, látogatnak e, és nem maga a szó, hogy gratulálok.

de legalább itt gratuláltak..meg vadidegenek az utcán, akik leszólítottak a babával..

2016. nov. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
68%
*szóval én is GRATULÁLOK! :)
2016. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Köszi, látom nem csak én gondolod ugy hogy ILLIK gratulàlni ha már valaki bemegy. Utolso, azért az durva lehetett hogy arrébb kellett àllnod..nem értem az ilyen embereket.
2016. nov. 14. 22:47
 16/45 A kérdező kommentje:
12 es válaszolo, ha valaki nem szereti a korhazat vagy a babákat akkor ne jöjjön be!
2016. nov. 14. 22:49
 17/45 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenek a barataid. Mi tehetunk rola?
2016. nov. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
82%
Ezer oka lehet. Pl viszonylag friss vetélés.
2016. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
91%
De hát te magad írtad, hogy a párját kísérte el, ergo valószínűleg sem te, sem a gyereked nem érdekled túlságosan.
2016. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim válasza:
54%

Ez a valaki, aki elkísérte a párját, gondolom férfi. S gondolom több van köztetek, mint lehetne, csak a párja miatt nem tudjátok felvállalni.


Más okot nem látok, ami miatt ennyire fontos lenne Neked az ő viselkedése. Csak nem ő az apa?

2016. nov. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!