Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elég ha valaki...

Szerintetek elég ha valaki meglátogat a korházban a szülés napján de nem grautulál? Söt semmi sem mond?!

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 22:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
48%

még egy náthásnak is illik annyit mondani, hogy jobbulást, ha már rontja a levegőt egy idegen mellette, nemhogy egy frissen szült nőt nem észrevenni.

pont hogy ő az őfensége, aki ilyen bunkó.

2016. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
50%

Amúgy milyen a viszonyotok? Mióta van együtt a tesóddal?

Lehet, hogy csak zavarban volt, vagy nem akart elmenni, csak a tesód erőltette stb. Én nem sértődnék meg ezen.

2016. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
52%
7 hónapos a gyereked és ilyen kérdéseken filózni, kiírni van időd? Te is nagyon unatkozhatsz...biztos most is anyósod dajkálja,hogy itt ülhess.... Jah és a stílusod isteni!
2016. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Ezen jot nevettem :-D de én nem te vagyok! Mindenki magából indul ki ;-) ja, és szivesen ;-)
2016. nov. 15. 12:57
 35/45 anonim ***** válasza:
47%

22-es, az elég szánalmas, ha úgy gondolod, hogy ha odamész egy társasághoz, akkor csak annak kell köszönni, akit ismersz.


"Sőt az sem zavar ha a párom ismerősei csak egyes számban köszönnek oda neki mikor vele vagyok. Nyilván őt akarják üdvözölni, rólam meg azt se tudják ki vagyok."


Az alap, hogy ha odalépek egy ismerőshöz, akivel van valaki, akit én nem ismerek, akkor is üdvözlöm, pl. jó napot, sziasztok, üdvözlöm stb.


De visszatérve a kérdező kérdésére. Ha már az illető bemegy abba a rohadt kórterembe (ami nem kötelező), és nem marad kint a váróban, akkor tisztelje már meg annyival a meglátogatott személyt, hogy odaböfög valamit. Nem kell a gyereket körbeajnározni és a nevére venni, de egy "Gratulálok"-ba még senki nem halt bele.

2016. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Érted a kérdésem lényegét, és én is így gondolom, hogy ha már bejön akkor legalább ennyi,hogy gratulálok.( Mást amúgy sem várnék el töle..) ha ezt nem tudja akkor ne jöjjön be!
2016. nov. 15. 14:10
 37/45 anonim ***** válasza:
50%
Es ezt a sogornodnek is megmondtad vagy csak itt puffogsz?
2016. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy mihez kellene gratulálni? Hogy szaporodóképes vagy?
2016. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
60%

Miért kell gratulálni a szülés után a kismamának? Jó mondjuk ,mert illik de egyébként meg minek? Ahhoz garantálunk,hogy képesek vagyunk egy totál természetes dolgot véghez vinni? Ennyi erővel mindenhez lehetne.


Én mikor szültem nem vártam el senkitől,hogy amikor meglátogat gratuláljon. Elég ha meglátogatott és beszélgettünk.

2016. nov. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
40%

Gratulálni illik!

Elszomorító, hogy milyen kevés ember van azzal tisztában, hogy mit illik és mit nem.

Én is fenn akadok az ilyeneken, nyugi kérdező.

Mondjuk én a bátyámnak is szóvá tenném, meg úgy nagyjából mindenkinek a közeli családban, hogy mekkora tapló a csaj.

2016. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!