Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek elég ha valaki...

Szerintetek elég ha valaki meglátogat a korházban a szülés napján de nem grautulál? Söt semmi sem mond?!

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 22:06
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
61%

39-es, a szülinapra miért mondják, hogy "boldog szülinapot, gratulálok"? Hisz az is egy természetes dolog, hogy öregszel.

Az ifjú párnak miért mondják? Hisz megházasodni mindenki tud.

És még sorolhatnám.

Elég gyenge lábakon áll az érvelésed!!!

2016. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
43%

Kicsit vicces a lekezelő stílusod, miközben nem tudsz túllépni egy 7 hónappal ezelőtt történt semmiségen. Akkor ki az, aki unatkozik?

Illik, de nem mondott semmit. Pont. A bátyádat minősíti, ha ilyen tramplit szedett össze.

2016. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
61%

Egyszerűen fel nem foghatom, hogy vannak olyanok akik szerint ez normális viselkedés.

Egy bunkó a csaj.


Illik gratulálni, ahogy pl. köszönni is illik, és majd 5 hónap múlva a gyereket is illik majd neki felköszönteni.

ALAPMŰVELTSÉG.

2016. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
43%
És gondolom azoktól kapjuk a lepontozásokat, akik szerint normális, ha valaki bunkó paraszt módon nem köszön; nem gratulál stb. Én viszont gratulálok ezeknek az embereknek. (Remélem értik a cinizmust!)
2016. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
Igen, én erre már nem tudok mit írni.. Szomorù,hogy már az alapmüveltség hiányzik némelyik emberböl...Na meg,hogy feltettem ezt a kérdést és engem támadnak, de persze biztos ismerik az életemet...
2016. nov. 16. 12:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!