Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alkalmatlan vagyok anyának?

Alkalmatlan vagyok anyának?

Figyelt kérdés

Előre szólok, egyeseknek erősen kedélyborzoló lehet, ebben a tudatban olvassa el mindenki.


Lassan 30 éves vagyok. Minap töltöttünk életünkben először huzamosabb időt egy babával (a tesómé). Ő egy elég csöndes, nyugis baba, jó alvó, nem visít, ha nincs ölben stb. Engem valahogy 1 óra alatt úgy lehúzott a figyelemigényével, hogy egy megterhelő munkanap után se éreztem így magam. 3 órat voltunk együtt, nagyon kikészültem a végére, és jóval korábban, mint szoktam, bedőltem az ágyba. Nem tudom, hogy viseljem ezt el minden nap. Mindig azt hallottam, hogy a saját más, de igazából amikor eljöttünk az nyugatott meg, hogy nem kell magammal haza vinnem, és, hogy az annak a babának az a legjobb tulajdonsága, hogy nem az enyém. Szerintetek? Volt valaki így? Változott?


2017. nov. 12. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
33%
*ehhez van kedvem
2017. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%

40 es valaszoló nem arról van szó h az anyaság szivás és szar, hanem KONKRÉT mindennapi teendekröl amiket a gyerek körul el kell végezni. Ha leirom akkor miert tunik neked h szivas es szar ?

Ez a valóság , amit egy gyerektelen nem tud .

Ez olyan mintha tanár akarnál lenni de titkolni kéne elöled a munkakört, mert leirva szivásnak nézne ki. Vedd ahogy akarod , de az igazsagot kell irni

2017. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
27! 51%-os, köszönöm, hogy ezt ilyen őszintén leírtad! Hát mit ne mondjak az eddigi kételyek után, a kommentedet olvasva még kevésbé látom magam anyaként. :/
2017. nov. 12. 16:53
 44/65 A kérdező kommentje:

29, 49%-os!


Azért vegyél már vissza! A tesóm nem egy "depis nőci",ok? Mellesleg a "depi" nem döntés kérése, harmadrészt nem depis, csak néha annak arzi magát, de nincs diagnosztizálva vele. Mondjuk azért szült, mert szülés előtt nem tudta, hogy ilyen lesz, illetve nyilván nem csak a negatívat látja csak benne. Az, hogy téged nem érdekel, hogy a gyereked elvágja magát, és hagyod ordítani, arra kincs mit mondani. Múltkor pont egy ilyen mentalitású anyuka és a fia tette tönkre velem együtt még jópár fizető vendég vacsoráját.

2017. nov. 12. 16:59
 45/65 anonim ***** válasza:
35%
Ö. Ki beszélt itt a növéredröl? Valaki szétoffolta a kérdésedet a lehúzós dumájával, őt neveztem depis nöcinek. Mondjuk te észre sem vetted. Nem tudom, hogy gondolod, hogy engem minösitgess egy pár szavas válasz alapján, amiben nem volt semmi bántó, csak neked sikerült full félreérteni. Hát amúgy talán jobb ha nem vállalsz gyereket, mert aki már most ilyen idegbeteg valószínűleg tényleg xar anya lesz.
2017. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Akkor talán nem kéne szetoffolni a kérdésemet, mert te is offolsz azzal, hogy reagálász annak, aki elkezdi. Én elolvastam mindent, de rohadtul nem volt egyértelmű, hogy nem a tesomrol írsz.
2017. nov. 12. 18:39
 47/65 anonim ***** válasza:
38%
Már abból is egyértelmű, hogy nöcit írtam és nem azt, hogy a testvéred. Amúgy bocs, hogy nem egy szokásos anyarinyálos választ adtam, hanem valami pozitívabbat. Talán ez volt a baj.
2017. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
13%

Kèrdező, vedd be a nyugibogyód ès olvass vissza, mert nem igazán èrtetted a lènyeget!

Egyèbkènt meg elèg lutri egy gyerek. Sok esetben tehetlen vagy a nyilvános hisztivel szemben, ezért èn is inkább a leszrom tablettát veszem bemert hamarabb abbamarad. Ha gyereked van, meg kell találnod azt a pillanatot, amikor mèg egy nyilvános helyről mèltósággal tudsz távozni!

2017. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Olvasgattam meg a kérdéseket ebben a kategóriában, és végül abban maradtunk a párommal, hogy egyikünk sem látja értelmét ennek az egész kínlódásnak, nem a mi világunk. Engem a tesóm nyugodt babája is leterhelt pár óra alatt. Egy kávét nem tudtam ellazulva meginni. Nem tudom mi lenne velem minden nap, pláne úgy, hogy semmi se biztosítja azt, hogy az én gyerekem is ilyen nyugodt lenne. Túl sok az áldozat, túl sok a lemondás, és nem érzem, hogy egy gyerek megléte egyensúlyba hozná ezeket veszteségeket. Aztán ott vannak az olyan rizikófaktorok mint a betegségek, vagy ha esetleg csúnya lesz. Meghagyom az anyaságot azoknak, akik értenek hozzá. Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 12. 21:14
 50/65 anonim ***** válasza:
22%
Jól döntesz. Nem való neked, vagy még nem való..ebben a pillanatban, soraid alapján nem.
2017. nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!