Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem túlzás 15 éves gyereknek...

Nem túlzás 15 éves gyereknek 160. 000 ft-os telefont venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Adott a szituáció. Ismerősöm 15 éves gyerekének karácsonyra vett egy 160.000 ft- os galaxy s8-at.Én már felnőtt vagyok.Megfelelő munkahellyel, fizetéssel rendelkezem, de még magamnak sem vennék ilyet, nem hogy egy 15 éves gyereknek. Amikor ezt szóvá tettem neki, felháborodott. Mondtam neki, mi lesz a következő? 18 -adik szülinapjára autót fog kérni? Nem túlzás ez? Amúgy hitelük, van közepes anyagiakkal rendelkeznek, nem gazdagok. Mi a véleményetek erről?

2017. dec. 26. 13:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
Miért félnék? Nincs mitől félnem.. :)
2017. dec. 26. 14:16
 22/68 anonim ***** válasza:
32%
Akkor talán mond meg nekik, hogy ne Neked panaszkodjanak. Ja itt névtelenül meg arctalanul penge vagy, de kiállni es megmondani az már nem megy, ahhoz pincsi vagy....
2017. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
70%
Negyed milláért telefont a gyereknek, hogy nyomogassa rajta a facsebukot. Ott is van gond a toronyban rendesen.
2017. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás,nem túlzás,az ő dolguk. Engem hidegen hagy,hogy ki mit vesz a fiának,milyen anyagi helyzettel a háttérban,ha nekem abból nem származik károm.
2017. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
14%
#23 barmennyire is hihetettlen számodra, az okostelefonon nem faszbukozni lehet.... de hiába nem lehet ezt megmagyarázni egy tanyasi birkának... különben is ne irigykedj...
2017. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:
Csak az volt vérlázító amikor mesélte, hogy a fia leszarozta az s7-est. Mintha valami 20.000 ft os telefon lenne. Erre kaptam fel a fejem.
2017. dec. 26. 14:26
 27/68 anonim ***** válasza:
13%
S7-es az tényleg s•ar... történetesen igaza van.
2017. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 Bubuka508 válasza:
69%
Az igaz, hogy nem a te dolgod, ne foglalkozz vele. A kérdésre válaszolva viszont: túlzás, a büdös kölyke elégedjen meg azzal, hogy lyuk van a seggén és szelel! Tényleg akkor mi következik majd legközelebb? De ezt az újgazdagokkal úgysem tudod megérteni, mert így tesz a paraszt, ha pénze van, esze meg nincs. Intelligenciát pénzért venni nem lehet.
2017. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
76%

"A kérdező kommentje:


Szerintem meg nem érted a kérdést. Az hogy, meg itt próbálsz oltogatni, meg nethuszárkodni, még szánalmasabb."


Te nem érted a válaszokat.

Kérdést tettél fel és nem tetszik ha nem azt válaszolják amit vársz.

Írd meg magadnak a választ amit szeretnél.

2017. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
38%

Miért kell más zsebében turkálnod? Ha nem tetszik amikor az anyuka panaszkodik akkor felnőtt ember módjára megmondod neki, hogy téged ez nem érdekel és kész. Nincs mit ezen ragozni.

Az utcán is megállítasz mindenkit akinek 10-20 milliós autója van, hogy ezt hülyeség megvenni? Pedig ha tudnád hány buta panelproli vesz hitelre prémium autót amit alig győz fizetni és mellé a két szobás lakásában nyomorog. De ha ő ettől boldog akkor téged miért zavar?

2017. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!