Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora financiális háttér...

Mekkora financiális háttér kell ahhoz, hogy belekezdjünk a gyerekvállalásba, ti mekkora vagyonnal mondtátok, hogy mostmár jöhet a baba?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem más pénztárcájában akarok kutatni, csak tudni szeretném, mennyi az indulótőke. Igen, tudom, hogy nem ezen múlik, meg mindenki megoldja valahogy, de én a tervezett gyerekvállalásra gondolok.


22/N


Köszi a válaszokat!



2018. jan. 20. 13:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
*lakásunk
2018. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, de ha nála laksz, akkor övé a lakás, tehát neked nincs semmid. Ha elváltok, nézhetsz a gyerekkel. Mellesleg a lakás nagyon kicsi lesz hármótoknak.
2018. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Akunek saját hitelmente háza és 2 hitelmentes autója van már 20-22 évesen, az hogy csinálta?

60 nm azért bőven elég 3 embernek. Úgy könnyű, ha már a pasinak van saját háza v. szülők segítettek. Normális helyen, normális ház 2-3 szobával 20 millió alatt alig van. Hitel nélkül ilyen sokan tudnak házat venni? Vagy mindenki külföldön dolgotik? Vagy mindenki mérnök v. informatikus?

2018. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22-nek igaza van. Kérdező, itt kérkedsz, hogy hitelmentes ház van. Honnan? Gyűjtöttél rá v. párod gürcölt? Vagy szülők adták? Besegítettek pár millával? Nincs hiteletek? Persze, apuci jóval olcsóbban odaadta az autót, talán még részletre is. Párod 170 ezrese fizuja nem nagy szám. Ebből érdekesen lehet kihozni tehermentes házat és autót. Főleg, ha te tanulsz és nem dolgozol.
2018. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
20, 12-es vagyok. Szerintem itt nem kérkedésről van szó. Azt gondolom, hogy akinek tudnak és segítenek a szülők azoknak nagyon jó! Nem éreztem semmi fellengzőset a kérdező válaszaiban. De sajnos ha valaki nem maga keresi meg a pénzt akkor az már másnak nem tetszik. Irigységnek hívják. De azért mert esetleg nekem rossz, azért mi legyen másnak is?!
2018. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20-as és 21-es voltam
2018. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
*miért
2018. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Miert hitelesiti magat mindenki? Es miert szul ennyi 22 eves no 30 eves pasiknak gyereket h aztan elvaljanak?
2018. jan. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
100%
Nem irigyseg csak vkik szerint a penzt ki is kell erdemelni es dolgozni kell erte. Az mas kerdes h magyarorszag teli van panaszkodokkal akik utaljak azokat akikbek van penze de meg sem tesznek semmit h nekik jobb legyen.
2018. jan. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!