Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák elkisérnétek apát a...

Anyukák elkisérnétek apát a babával ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok, Debrecenben élünk, apa megy próbamunkára Ausztriába,(560km) holnap este 11kor indul hogy másnap hajnali fél 5re oda érjen, délelőtt 9 óráig kellene dolgozni. Mi pedig addig a kocsiban dekkolnánk aztán ha végezne szét néznénk Bécsbe majd indulás haza délután kB 2-3 óra körül hogy estére haza érjünk fürdés időre. Nagyon bizonytalan vagyok, ismeretlen út, környezet, a gyerek 11 hónapos, mászik, menni még nem tud, szóval vagy a baba kocsiban vagy az autós ülésben ücsörögne, és unatkoznánk valószínűleg.
2018. júl. 28. 18:24
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Tuti nem
2018. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Így nem.

Ha te is akarnál menni, más lenne.

Szállás távolabb is van, és egy 11 hós gyerekkel már sok helyre be lehet menni, én nem ülnék az autóban, az tuti.

Így viszonty ahogy leírtad, nem szeretnék.

2018. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!