Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák elkisérnétek apát a...

Anyukák elkisérnétek apát a babával ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok, Debrecenben élünk, apa megy próbamunkára Ausztriába,(560km) holnap este 11kor indul hogy másnap hajnali fél 5re oda érjen, délelőtt 9 óráig kellene dolgozni. Mi pedig addig a kocsiban dekkolnánk aztán ha végezne szét néznénk Bécsbe majd indulás haza délután kB 2-3 óra körül hogy estére haza érjünk fürdés időre. Nagyon bizonytalan vagyok, ismeretlen út, környezet, a gyerek 11 hónapos, mászik, menni még nem tud, szóval vagy a baba kocsiban vagy az autós ülésben ücsörögne, és unatkoznánk valószínűleg.
2018. júl. 28. 18:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Így biztos nem. Nektek ez sokkal több macera, mint amennyit ez a városnézés ér. Ha ebből egy közös családi programot akartok csinálni, akkor csak úgy látnám értelmét, ha előző nap már odamennétek, vennétek ki szállást, és ha apa végzett a próbamunkával, akkor mennétek várost nézni, illetve előző nap.
2018. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért akartok vele menni?
2018. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, miert tennek ilyet a ferjemmel, a gyerekemnel es magammal? Ez mindenkinek szivas. Voltatok mar hosszabb uton? Mi 3-4 havonta megteszunk 2x11 oras utat autoval, eleve egy 11 honapost azert eleg surun ki kell venni, meg ilyen hosszu utat meg az a baba is nehezebben bir, aki amugy szeret autozni. Meg pont elalszik egy dugo elott, aztan hallgathatjatok mibdketten a sirasat, nekem volt reszem benne az elmult 2,5 evben. Debrecen-Becs kb. 6-7 ora pihenokkel. Ferjednek is biztos “segitene” a vezetesre koncentralasban a siro gyerek.
2018. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni akarnék, nem így oldottam volna meg. Elmentem volna időben, ott aludtunk volna, egy éjszaka nem a világ.
2018. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha azert mennetek, hogy megnezzetek a kornyeket, hogy tudnatok-e ti is ott elni, akkor ahogy mar irtak, elozo estere es aznapra kivennek egy szobat, es igy 3 napot ott lennetek kenyelmesen. Mashogy en nem mennek, de meg igyis meggondolnam. Mi sem kisertuk el a ferjemet a gyerekunkkel egyetlen egy ilyen utra sem. Minek? Majd ha megkapta az allast, akkor.
2018. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
98%
Ja es probamunka elott neki sem artana ott aludnia, ha fel 5-kor kezd, hogy akar igy teljesiteni?
2018. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Nem is értem, benned ez hogyan merülhetett fel?!


1. Meleg van, szerintem most nyáron van eddig a legmelegebb. Biztos nem szivatnám azzal a gyereket, meg magamat sem, hogy órákat ülünk a kocsiban.

2. Szerinted majd a 11 hónapos szépen csendben megül neked a babakocsiban, ülésben legalább 4 órát?:) Ez komoly?

3. Apa felnőtt ember, szerintem díszkíséret nélkül is megoldja.

4. Ha már ennyire a nyakán akartok lenni, mikor éppen fontos dolga van, menjetek egy nappal hamarabb, neki is könnyebb lesz úgy jól teljesítenie, hogy nem vezetett le előtte közel 600 km-t, éjjel.

2018. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nem
2018. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%

Én a férjemet sem engedném így. Alvás nélkül ennyit vezetni balesett veszélyes.

Tényleg érdemes lenne egy-két éjszakára szobát foglalni.

2018. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak úgy mennék, ha legalább 2 éjszakát ott töltünk. Az út is magában sok és a várakozásról már ne is beszéljünk. Mindenkinek kínzás lenne! Mi legutóbb Peste mentünk Debrecenből, elég is volt egy időre! Ráadásul nem tudod kiszámolni mi történhet, mi például kifogtunk egy bslesetet és majdnem 1.5 órát álltunk. Nagyon nem élveztük mi sem, a két évesemet meg gondolhatod!
2018. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!