Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák elkisérnétek apát a...

Anyukák elkisérnétek apát a babával ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon tanácstalan vagyok, Debrecenben élünk, apa megy próbamunkára Ausztriába,(560km) holnap este 11kor indul hogy másnap hajnali fél 5re oda érjen, délelőtt 9 óráig kellene dolgozni. Mi pedig addig a kocsiban dekkolnánk aztán ha végezne szét néznénk Bécsbe majd indulás haza délután kB 2-3 óra körül hogy estére haza érjünk fürdés időre. Nagyon bizonytalan vagyok, ismeretlen út, környezet, a gyerek 11 hónapos, mászik, menni még nem tud, szóval vagy a baba kocsiban vagy az autós ülésben ücsörögne, és unatkoznánk valószínűleg.
2018. júl. 28. 18:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

De ha véletlen mégis elmentek, miért kell nektek a kocsiban dekkolni amig a férjed dolgozik?Vidd a babakocsit és sétáljatok,fagyizzatok.

2018. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%
Mindent leírtak előttem. Miért akarnád elkísérni ilyen kínzás árán?
2018. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%

Nem tartanám felelős, gondoskodó anyának magamat, ha ilyenre vállalkoznék kicsi gyerekkel.

Holtfáradt lesz 1 órai várakozás után, a többi időről nem is beszélve, végigüvölti a bécsi sétát és a hazautat! Te alakítottad a napirendjét, de egy pillanat alatt hazavágnád, amit eddig elértél?

A férjedet arra kárhoztatnád, hogy éjjel vezessen, a próbamunkán kiváló legyen, korzózzon veled Bécsben, utána vezessen vissza újabb 560 km-t alvás nélkül???

Gondold ezt végig megint, VAGY vezess te oda-vissza!

2018. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
90%

Tudod mikor. Tuti nem mennék.. nyuglodjon a pici az autoban? Ahh

....

2018. júl. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
61%
Biztos nem. Sőt ha menni akarnék se engedné a férjem. Nem szorulunk egymás jóváhagyására, de ilyen esetben biztos erős ellenállásba ütköznék. Még a vasútállomásra se megyek ki érte este alvásidőben a gyerekkel pedig 3 perc autóút.
2018. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
81%
Ennél nagyobb hülyeséget még nem olvastam.
2018. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, neked túl jó dolgod van!

A te fejedből pattant ki ez az ötlet? Meséld el a férjednek, aztán mondd el (szalonképesen!) nekünk is, hogy reagált!

2018. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. Meggyőztetek még jobban. Ezért is tettem fel a kérdést mert bizonytalan voltam és bárkit kérdeztem a családomban mindenki rám hagyatkozott. Igazából a párom is szerette volna hogy menjünk vele el hogy ne unatkozon az úton, mármint úgy értve legyen aki szóval tartsa, na meg kissé féltem őt is, annyi a buta autós manapság. Bár a baj akkor is megtörténhet ha ott vagyunk. Köszönöm a válaszokat ez hiányzott az én fejemnek hogy épp érvekkel meggyőztetek.

Néztem szállást is hogy aznap ott aludjunk de már késő volt vagy beteltek vagy piszkosul drágák voltak amire nem futja jelenleg így fizetés előtt.

Sajnos neki sem megoldott hogy munka előtt aludjon egyet de talán meggyőzöm induljon hamarabb hogyha szeretne aludhasson vagy két órát az autóban. Hogy egy picit pihenjen a munka előtt.

Ha majd felveszik és lesz rá mód kimegyünk hozzá két hétre ezzel győzködtem magam és maradok inkább ezen a véleményen és itthon várjuk és majd várjuk haza. Sajnos nem sok időnk volt soha egymásra és programunk sincs soha azért szerettünk volna menni.

2018. júl. 28. 23:57
 29/32 anonim ***** válasza:
78%

Hagyd gyereket a nagyira es menj vele ha ennyire akarsz..


De azért menjetek, szivatjatok a gyereket, hogy ne unatkozzon?


Autósok.. Mivel akadalyoznad meg, hogy más ne csinaljon butasagot?

2018. júl. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
21, elég kevesen sétálnak hajnali fél ötkor...
2018. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!