Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Engeditek holnap iskolába a...

Engeditek holnap iskolába a gyereketeket?

Figyelt kérdés
PDSZ arra kéri a szülőket, aki megteheti, holnaptól tartsa otthon a gyermekét, mert az iskolákban sem a gyerekek, sem a pedagógusok nincsenek biztonságban a járvány miatt.

2020. nov. 8. 18:57
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
90%

A legtöbb helyen legalább az alsó tagozat nyitva maradt.

Nekem mindegy, aki teheti tartsa otthon, de nálunk a 28 fős osztályból konkrétan 3 olyan anyuka van aki gyesen van... A legtöbben dolgoznak és nyilván nem tehetik meg hogy otthon maradjanak.

Ráadásul, még nagyon messze van az év vége, nem reális h addig otthon legyenek a gyerekek sem szociális szempontból, sem a tanulás hatékonysága miatt.

2020. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
81%

Engedem? Viszem. És marad 4-ig.

Dolgozunk, mi mást tudnék vele csinálni?

2020. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
71%
Nem zártak be máshol sem , én Marseillesben élek és itt Franciaországban is van sulia, ovi, nem lehet őket nem vinni, hiáva kértem. Egész nap maszkban vannak, de a tanárok ezt meg akarják szüntetni, mert nem tartják jó ötletnek. Német ismerősöm gyerekei is járnak suliba.
2020. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
30%
Itthon vagyok gyeden, marad itthon az ovisom.
2020. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
71%
Engedjük.
2020. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
20%
Ja latom itt csak az engedjuk valasz a nyero. Barmok.
2020. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
70%
Akkor ebben a tanevben, nyarig mar nem megy oviba a gyerek? Az tokjo lesz neki. Ez a helyzet ugyanis nem lesz jobb meg nagyon sokaig.
2020. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
71%
Majd ha lesz erre rendelet, nem engedem. De ameddig a PDSZ(🤣) mondja, addig nem igazan izgat. Nem fogom honapokig itthon tartani az ovodas gyerekemet. Kell neki a tarsasag.
2020. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
14%
17es lehet, ugyis utálja.
2020. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
14%

"Nem értem hogy egy pedagógus mennyivel van jobban kitéve a covidnak, mint mondjuk egy gyári munkás vagy egy irodai dolgozó, akik szintén egy légtérben dolgoznak egész nap több másik emberrel, a bolti dolgozókról nem is beszélve"

Egy tanito amellett, hogy irodai dolgozó is (lasd: tanári szoba!), gyerekekre felügyel, akikre ha ő nem fog tudni felugyelni, mert elkapja a virust, 30 másik embernek kell majd felugyelnie a gyerek otthonaban, ami miatt nem fog tudni munkába járni, pénzt keresni az illető szulo.

Se a gyári munkás, se az irodai dolgozó, se a bolti eladó nincs osszezarva 30 emberrel egy légtérben 40-45 percekre naponta sokszor, márpedig nem az a veszélyes, ha elsuhan melletted egy fertőzött pl. vevő, hanem ha min. 15-20 percig a közelében vagy nem csak az X fő kollégának az irodában, hanem az 5X fő gyereknek a kicsi, zsúfolt tanteremben, amiben a folyamatos szellőztetés is egyre kevesbe megoldhato, ahogy jön a hideg ido.

Plusz a többiek atlageletkora valoszinuleg alacsonyabb, mint a tanároke, ami miatt eleve veszelyeztetettebbek, mint mások.

2020. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!