Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Engeditek holnap iskolába a...

Engeditek holnap iskolába a gyereketeket?

Figyelt kérdés
PDSZ arra kéri a szülőket, aki megteheti, holnaptól tartsa otthon a gyermekét, mert az iskolákban sem a gyerekek, sem a pedagógusok nincsenek biztonságban a járvány miatt.

2020. nov. 8. 18:57
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
79%
Aha es ha utalja az iskolat, oda se megy? Vagy ha dolgozni utal?😀 az elet nem igy mulodik.
2020. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
13%
21es mit kötekedsz? Nem, akkor remélhetőleg már nem lesz vírushelyzet. De gondolom bassza a csőröd, hogy más otthon maradhat.
2020. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
63%

#22

Ja majd hirtelen el fog tűnni mi? Álomvilágban éltek..

2020. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Látom, valaki írja, Marseille-ben él és ott is járnak suliba a gyerekek, mégpedig maszkban. Hát nálunk más a helyzet. Maszk elvileg kötelező a folyosón és ennyi. Udvaron összezsúfolva, órákon maszk nélkül pici teremben harmincan... Ha legalább órán szétültetnék őket min. 1 méter távolságba és maszkban lennének, ha padokat cserélnek fertőtlenítenék egymás után - akkor azt mondom, nem kell gondolkozni az iskolába járáson. De amit mesélnek a gyerekeim... Minden a véletlenre van bízva - kb ennyi a védekezés.
2020. nov. 8. 22:04
 25/48 A kérdező kommentje:
Amúgy mi sem lógni szeretnénk - látom ez is felmerült. Összes gyerekem kitűnő tanuló, nem a feleléstől félünk.
2020. nov. 8. 22:06
 26/48 anonim ***** válasza:
14%
Oviban sincs maszk senkin, távolságtartás sincs, de nyilván én vagyok a szar, ha ilyen helyzetbe nem lököm be a gyerekem.
2020. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Oviba már az én ovis korú kislányom sem jár... Igazolni kell, de annyi baj legyen. Mondjuk nagyon szerencsés helyzetben vagyok, mert nem kell dolgoznom, itthon vagyok két kisebbel. Iskolásaimmal nem tudom, mi legyen, nagyon érik a gondolat, hogy "kivesszük a rendesévit".
2020. nov. 8. 22:13
 28/48 anonim ***** válasza:
82%

20-asnak üzenem h vannak irodák ahol több százan vannak egy légtérben, a fővárosban és megyeszékhelyen a legtöbb ilyen.

Nem is beszélve az ebédlőről, ami minden nagyobb cégnél jó zsúfolt, sorbanállás, ugyanazon eszközök tapizása mindenki által (mikro, mosogató) és nyilván mindenki maszk nélkül van!

2020. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
12%

"vannak irodák ahol több százan vannak egy légtérben"

De azokban a legterekben mégis sokkal több legkobmeter jut egy emberre, mint egy tanteremben vagy tanári szobaban, és az ilyen irodákban sokkal jobban el vannak szeparalva egymástól az asztalok, mint akár egy tanariban, akár egy tanteremben, meg szerintem a szellőztetés is sokkal jobban meg van oldva (nálunk pl. van egy olyan kb. 20 fos terem, amin egyetlen mondjuk 80x80-as ablak van, legkondi meg az egesz épületben szoba se jön).


"Nem is beszélve az ebédlőről, ami minden nagyobb cégnél jó zsúfolt, sorbanállás, ugyanazon eszközök tapizása mindenki által (mikro, mosogató) és nyilván mindenki maszk nélkül van!"

Iskolákban detto, ráadásul a gyerekek meg nagyobb eséllyel tünetmentes fertőzők, mint a felnőttek (hiszen őket kevésbé dönti le a betegség), tehát nagyobb eséllyel járnak be betegen is), plusz kevésbé képesek tartani a távolságot egész nap is, nem csak az ebédlőben, úgyhogy kevésbé veszélyes felnőttek között sorban állni, mint felnőttek között.

2020. nov. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
8%
mint felnőttek között = mint gyerekek között
2020. nov. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!