Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csinálsz, ha te vagy...

Mit csinálsz, ha te vagy beteg és nem tudod elvinni a gyereked iskolába?

Figyelt kérdés

Csak hőemelkedésem van és tüdőgyulladásom(köhögés, enyhe fájdalom), nem bírom elvinni a gyereket suliba, ami vagy egy óra tömegközlekedéssel, teljesen kimerít, alig van energiám.


Viszont csak 5 napot igazolhatunk, amiből már kettő megvolt, és még csak szeptember van.. Nektek ad ilyenre igazolást a gyerekorvos, vagy hogyan oldjátok meg?


2023. szept. 19. 18:30
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
68%
Bevettem egy fájdalom csillapítót ami levitte a lázam, mire haza értem addig hatott
2023. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
84%
20#-as Szépen összeszedte.
2023. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
57%

Baleset ért 1 hete,mankóval kísértem a buszmegállóig a gyereket. Most elsős, 7 éves. Nagyon fájt a lábam, de a férjem dolgozott,nem volt segítség.

.

2023. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
22%
Ugyan ez. Megfogtam bevettem a gyógyszert és elvittem a fiam az oviba. Hiába volt 40 fokos lázam. Anya vagy sajnos ez van. Mondjuk ėn születésétől egyedül nevelem és mikor full láz voltam meg covidos is egész nap dajkálnom kellett szóval már kiedzettem magam az ilyenekre.
2023. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
66%

Könnyen dobálóztok a költözzön közelebb dologgal. Csak azért nem adnám el a lakásom, aztán vegyen egy másikat, költözzön, akkor emiatt nem tud majd a gyerek tanulni, fáradt lesz stb. Ha albérlet, azt se adnám fel, egy bizonytalan másik főbérlőre nem cserélném. Nem olyan gyirsan és egyszerűen működnek ezek.

Kérdező, ne pocsékold el azt a maradék 3 napot, próbáld meg az orvossal elintézni, biztos segít. Te pedig szedj gyógyszert, és pihenj sokat, hogy hamarabb meggyógyulj. Csak a gyerek ne kapja el. Jobbulást.

2023. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
75%

értem hoyg egyedülálló anya vagy, de teljesen antiszociális is? nincsen családod, barátok, gyerek-barátainak-szülei, munkatársak legvégső esetben, senki? mondjuk így meg nehezen hihető a sztori, ha mindenkit elmarsz magad mellől, akkor biztos van vagy húsz telefonszámod különböző szitterekhez, akik szintén utálnak téged de extra pénzért vállalják a gyereket...

25, nem az van hogy költözzön közelebb, hanem irassa már be normális távolságra lévő suliba agyereket, ennyi ingázást nem ér meg a legmenőbb szipiszupi suli sem... napi két órát elcsesz a kisgyerek a metrón való rohadással?

2023. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
87%

Szerencsére közel az iskola és falun élünk, legrosszabb esetben elmenne egyedül. (8 éves)

De bárkit megkérnék a szomszédságban, elvinné.

Én is kerülök néha nehéz helyzetbe, hogy hova tegyem a gyerekemet, tényleg sajnos ki kell építeni erre a célra kapcsolatokat, mert kerülsz még ilyesmi helyzetbe.

A konkrét esetben kivenném a gyereknek a napokat (már ha tényleg abszolút senkim sincs), aztán elkezdeném átgondolni, hogy legközelebb hogyan oldjam meg. És nem mászkálnék tüdőgyulladással, mert ha rosszabb lesz, tényleg gondban leszel anyaként is.

2023. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
43%

#8 látszik ,hogy nővér vagy,mert azok ilyen bunkók.

Csak közlöm veled 2004- ben majdnem meghaltam ,mert a kretén házi orvos nem vette észre,hogy tüdőgyulladásom van.Úgy jártam dolgozni.6 hét után kerültem kórházba.Nem beszélve a azövődményekről.Nővér létedre jó nagy a sötétség!

2023. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
85%
Aki azt írja vegyen erőt magán,az még nem volt tüdőgyulladásban,de még sz@rul sem.Én simán lebeszélném a dokivalbés ő igazolja,ennyi.
2023. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
5%

28# Azért ne általánosíts,mert te még nem találkoztál normális kórházi személyzettel,attól még létező dolog. Attól még a 8#-as bunkó volt,mondom ezt nővérként,de te se vagy kutya ezzel az elszólással. :D


22# voltam.

2023. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!