Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csinálsz, ha te vagy...

Mit csinálsz, ha te vagy beteg és nem tudod elvinni a gyereked iskolába?

Figyelt kérdés

Csak hőemelkedésem van és tüdőgyulladásom(köhögés, enyhe fájdalom), nem bírom elvinni a gyereket suliba, ami vagy egy óra tömegközlekedéssel, teljesen kimerít, alig van energiám.


Viszont csak 5 napot igazolhatunk, amiből már kettő megvolt, és még csak szeptember van.. Nektek ad ilyenre igazolást a gyerekorvos, vagy hogyan oldjátok meg?


2023. szept. 19. 18:30
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
87%

50-es: Ne viccelj már, ez a része a Covidnak lecsengett… Az új változatok semmivel se rosszabbak, mint akármilyen influenzaszerű betegség. Rendőrségi ellenőrzés, hagyd már…

Nem hiszem, hogy ilyenre adna a gyerekorvos, de nem kerültem még ilyen helyzetbe. Most már önjáró a gyerek, anno persze volt olyan, hogy nagyon rosszul voltam, de mivel max. 10 perc séta az ovi, suli, így kibírtam. Lehet természetesen olyan rosszullét is, hogy ennyit se bír ki az ember, de gyereknek, szülőnek is érdeke a közelben intézményt választani.

2023. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
38%

karanten 😂😂😂

50-es, mar semmi ilyen nincs, te melyik bolygon elsz ?

2023. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
50es vagyok. Az orvosom mondta hogy 5 nap karantén. Fogalmam sincs mik az új szabályok. Elvittem suliba a gyereket,úgy voltam vele ha keres vki majd adom a hülyét
2023. szept. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
29%

Akkor cseréld le az orvosodat. A + tesztet produkáló személy esetében sincs már karantén, nemhogy kontakt személynek, 5 napig maszkviselés ajánlott, de az sem kötelező.

Aki felsőléguti tüneteket mutat, az maradjon otthon. Ennyi

2023. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
25%
54# Akkor sokan lecserélhetik sajnos még megyeszékhelyen is. Még a jó hírű dokit is.:D A gyakori népe alapján gyorsan váltson itt mindenki orvost. :D jót röhögtem. karantén nincs kimondva,de alig enged vissza dolgozni,teszt kötelező. Minek? Én is baromságnak tartom már egyébként,rengeteg a beteg amúgy így is úgy is jelenleg. De biztos tudod ezt is,eü-s vagy a leírásod alapján minimum.
2023. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!