Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennétek, ha 8 éves...

Mit tennétek, ha 8 éves fiatokat pofonnal, veréssel fenyegetné a tanítónő?

Figyelt kérdés

Nem egyszer és nem is kétszer fordult elő, már több szülő is jelezte nekem, hogy a gyereke otthon mondta, hogy a fiammal torka szakadtából üvöltött a tanítónő és fenyegette.

A gyerekem egy örökmozgó, állandóan nyerni akaró, dinamikus kiskölyök, aki kimondja amit gondol. Tudom, hogy rossz a magatartása, de ez szerintem túlzás.

Ti hogy gondoljátok, mit tennétek?


2016. dec. 26. 21:18
 31/92 anonim ***** válasza:
73%
Ha megnevelted volna a kölyköt és nem csak elkényezteted, akkor a tanítónak nem kellene kikelnie magából! Biztosra veszem hogy ok nélkül nem ordibál, de van az a helyzet mikor betelik a pohár! Ejj régi szép idők mikor otthon nem mertük megmondani az ilyesmit mert tudtuk hogy a szüleinktől kapjuk a következő pofont amiért nem tudunk az iskolában viselkedni! Nem is volt ennyi visszapofázó, tanárverő hülyegyerek meg ennyi liberális aberrált szülő!
2016. dec. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
4%

Én mindenképpen az igazgatóhoz mennék!

Egy tanár azért ne képzelje akkora embernek,hogy verje a gyerekemet!

Plusz én mindenképpen beküldeném hozzá a férjemet,hogy elbeszélgessen a hülye fejével,hátha rájön,hogy tanárként hol van a határ.

Ha ezek után is folytatódna ez,mindenképpen elhoznám a fiamat az iskolából.

2016. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
83%
Na pont erről beszéltem! A gyerek nincs megnevelve, megnehezíti a tanító dolgát erre anyuka felküldené apukát hogy erőfitogtatással ráijesszen! Gratulálok! Ti nevelitek ki ezt a rengeteg kezelhetetlen, tiszteletlen, törtető, mindenkin átgázoló senkiházit!
2016. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
9%

Én mindenképpen addig járnék az igazgazóhoz,amíg ezt a nőt ki nem rúgják!

Mert lehet,hogy nem veri meg a gyereket,de attól még nincs joga fenyegetni!

Ha nem bír az olyan gyerekekkel,mint a fiad akkor miért jött tanárnak?

Azt hitte,hogy majd az összes gyerek fegyelmezett lesz és figyelni fog órán?

Vagy mi?

Egyébként meg ha nem ad külön feladatot a kisfiadnak,akkor ne csodálkozzon azon,hogy unatkozik!

Nagyon sajnállak Téged és a kisfiadat,hogy egy ilyen k*csög tanárnőt fogtatok ki!

2016. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
6%

#33-as:

A tanárnő ne csodálkozzon,hogy nehezítik a dolgát,ha nem ad külön feladatot a gyereknek!

Az ilyen meg is érdemli,hogy nehéz feladata legyen!

2016. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
71%
8 évesen már kellene legyen annyi önfegyelem benne hogy kibírjon 45 percet a kis zsenigyerek! Itt kezdődik a probléma!
2016. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
19%

#36-os:

Képzeld,hogy egy nyolc éves gyereknek kb.napi 6-7× 45 percet kell kíbirnia!

Azt még egy felnőtt is nehezen viseli,úgyhogy teljesen érthető,hogy rosszul viselkedik!

Ezzel nem azt mondom,hogy helyes,hanem azt,hogy érthetô!

2016. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan tudom mennyit kell kibírnia naponta, mivel kijártam az iskolát, többet is. Ezen kívül van egy 10 évesem is! Én baromira untam a matek és ének órákat, nem csak untam hanem kifejezetten utáltam is, mégis tudtam viselkedni! Később a fizikát és a kémiát gyűlöltem, mégis csendben ültem végig az órákat!
2016. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
6%

#38-as:

Nem vagyunk egyformák;)

2016. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
88%

Amíg csak fenyegeti, de nem bántja semmit. Illetve nyomatékositanám a fiamban, hogy viselkedjen normálisan, ha tényleg átlagon felüli az IQ-ja, akkor miért nem érti meg, hogy óra közbe nem pofázunk, mert a többi gyereket zavarja?

Habzó szájjal támadják páran a tanárt, de mit tehet? A gyerektől nem tudja végezni a munkáját, egy gyerek miatt szív a többi 20-30... gondolom nem egyből a fenyegetéssel jön, de ha a szép szó nem használ egy idő után elszakad a cérna.

2016. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!