Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennétek, ha 8 éves...

Mit tennétek, ha 8 éves fiatokat pofonnal, veréssel fenyegetné a tanítónő?

Figyelt kérdés

Nem egyszer és nem is kétszer fordult elő, már több szülő is jelezte nekem, hogy a gyereke otthon mondta, hogy a fiammal torka szakadtából üvöltött a tanítónő és fenyegette.

A gyerekem egy örökmozgó, állandóan nyerni akaró, dinamikus kiskölyök, aki kimondja amit gondol. Tudom, hogy rossz a magatartása, de ez szerintem túlzás.

Ti hogy gondoljátok, mit tennétek?


2016. dec. 26. 21:18
 41/92 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg "más iskola"kellene,mert valami nem stimmel a gyerekkel./Almafán alma terem./
2016. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes a többi gyerekkel nem kiabál, nem fenyegeti őket. Vajob kiben lehet a hiba?
2016. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem az anyuka hibája. A kölykét nem nevelte meg és másban keresi a hibát természetesen. Egyáltalán nem lep meg sok mai anyától. Gyűlölöm a legtöbb mai anyát, mert ilyeneket "nevelnek". Kedvem lenne a gyerekükkel együtt felpofozni őket. Ha ennyire zseni a gyerek, akkor a mi a fenének kell sima iskolába iratni ? Miért nem neki való, speciális iskolába ? Nem értem komolyan. Például nyelvi iskolában nem unatkozna. Vagy erre kötelezném az anyukát vagy kislétszámúra, ahová a visszamaradott gyerekek járnak. Mivel egy 8 évesnek már illene tudni fegyelmezetten végig üllni a tanórákat. Érdekes módon nekem 5,6 évesen sikerült. Sőt, minden 6-7 éves rokon, ismerős gyereknek.


"Ha ezek után is folytatódna ez,mindenképpen elhoznám a fiamat az iskolából."

Ezzel csak szívességet tennél minden megnevelt gyereknek és a tanároknak. Engem rohadtul idegesítene, ha egy ilyen gyerek miatt nem tudna az enyém haladni.

2016. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
7%

#43-as:

Örülök,hogy ilyen "tökéletes" családod van és mindent szuperül tudsz.

Pedig ez igenis a tanár hibája!

Ha nem ad feladatot a gyereknek,ne csodálkozzon,hogy unatkozik!

Egyébként is,egy ennyi idős gyereknek sok a napi 6-7× 45 perc!

2016. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 A kérdező kommentje:

De jó, hogy pár sorból az itteni szuper anyák egyből ismerik a fiamat!!!!

A gyerek meg van nevelve, tudja a szabályokat és be is tartja mindig, mindenhol, csak ennek a tanítónőnek az óráján nem. Jár sportolni heti 3x, jár zeneiskolába 2x, iskolai szinten focizik, egyik helyen sincs vele gond. Vajon miért?

A tanítónőnél mindig is Ő volt az ügyeletes rossz gyerek, és most már simán hozza is ezt a figurát.

Egyébként nem csak vele kiabál, hanem az egész osztállyal, de csak Őt fenyegeti pofozással, veréssel.

2016. dec. 27. 21:10
 46/92 anonim ***** válasza:
11%

Pontosan!!!És ez a leírásodból,

kommentjeidből teljesen le is jön,Kérdező!!!Csak a sok "tökéletes" szülő nem látja be,hogy a fiad meg van nevelve és a hülye tanárral van a baj!

De persze,mindenről Te és a kisfiad tehettek,a tanár az szent és sérthetetlen...

2016. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
83%

Szóval most már hirtelen az egész osztállyal ordibál mi? Nehogy a tökéletes gyerekedbe keresd a hibát még véletlenül se mert ő szent és sérthetetlen..

Saját bevallásod szerint sem tud ennek a tanárnak az óráján viselkedni! Vannak szigorúbb tanárok, akik hamarabb felemelik a hangjukat de ok nélkül egyik sem fakad ki ilyen szinten!

2016. dec. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
24%

#47-es:

Örülök,hogy te Meseországban élsz,de képzeld,vannak idióta tanárok akik ok nélkül ordítoznak!

Egyébként,ismétlem:ha nem ad külön feladatot a Kérdező kisfiának,ne csodálkozzon,hogy nehéz vele!

2016. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, folytathatjuk ezt a vitát életünk végéig. Én összesen 8 osztályba jártam életem során és voltak nehéz természetű tanárok, olyanok is akik kiabáltak, de ok nélkül egyik sem. De úgysem tudunk zöld ágra vergődni, nem tudjuk meggyőzni egymást.
2016. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
52%

"Pedig ez igenis a tanár hibája!

Ha nem ad feladatot a gyereknek,ne csodálkozzon,hogy unatkozik! "

Az anya hibája, hogy nem neki való iskolába iratta. Mi a fenének kell egy ilyen gyereket "sima" iskolába iratni, ahol unatkozik ? Mit nem lehet ezen felfogni ? El kellene fogadni, hogy nem mindenkinek ugyanaz az igénye.


"Egyébként is,egy ennyi idős gyereknek sok a napi 6-7× 45 perc!"

Érdekes módon én is kibírtam és minden osztálytársam, rokonom, barátaink gyerekei. Nem vagyunk csoda család, hanem ez lenne a normális. Egy nem fogyatékos, jól nevelt 8 évesnek ki kellene bírnia csendben az órákon. Mindegy kinek az órája. Én sem szerettem minden tanáromat, de nem voltam neveletlen, tiszteletlen kis hülye. Szüleim megbüntettek volna érte és jogosan. Nem a tanár lett volna a hibás, mert ők nem tudnak nevelni.

2016. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!