Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit tennétek, ha 8 éves...

Mit tennétek, ha 8 éves fiatokat pofonnal, veréssel fenyegetné a tanítónő?

Figyelt kérdés

Nem egyszer és nem is kétszer fordult elő, már több szülő is jelezte nekem, hogy a gyereke otthon mondta, hogy a fiammal torka szakadtából üvöltött a tanítónő és fenyegette.

A gyerekem egy örökmozgó, állandóan nyerni akaró, dinamikus kiskölyök, aki kimondja amit gondol. Tudom, hogy rossz a magatartása, de ez szerintem túlzás.

Ti hogy gondoljátok, mit tennétek?


2016. dec. 26. 21:18
 81/92 anonim ***** válasza:
Nem is megoldhatatlan, ezt sehol nem írtam, nem létszámfüggő, bár az sem mindegy. Ezek szerint az egészet nem értetted. Főleg, hogy a te kedvedért nem lesz pályaelhagyó.
2017. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
25%

"És nagyon remélem, hogy azok akik leszólták és különböző jelzőkkel illeték a fiamat, egyszer majd úgy igazából megtapasztalják milyen is egy igazán debil, neveletlen, hülye, ...(több jelző most nem jut eszembe azok közül, amivel illettétek Őt) gyerek."


Sajnos már megtapasztaltam... Volt szerencsém 12 éven keresztül ilyenek között tanulni.

2017. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
60%
A szaktanárit kitől kapta?
2017. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 A kérdező kommentje:

Ettől a tanítónőtől kapta a szaktanárit.

Az osztályfőnőkétől csak 2 ofő-i dicséretet van.

2017. jan. 4. 21:11
 85/92 anonim ***** válasza:
43%
Mit tanít neki, heti hány órája van vele?
2017. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 A kérdező kommentje:
Matek, környezet, tesi és technika van Ővele, tehát sokat találkoznak.
2017. jan. 5. 20:55
 87/92 anonim ***** válasza:
58%
Az osztályfőnökkel már beszéltél erről a problémáról? Ő mit mond?
2017. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 A kérdező kommentje:
Igen, beszéltünk, Ő próbálkozik segíteni a fiamnak, de meglátásom szerint nem túl jó a viszonyuk. Első nekifutásra pár nyugisabb hét következett, majd folytatódott minden tovább. Most megint beszéltünk, várom a fejleményeket. A pszichológus is végzett a diagnosztizálással, jövő héten megyek megbeszélni vele a dolgokat, most csak annyit mondott, hogy nincs a gyerekkel olyan gond, ami miatt aggódnunk kellene.
2017. jan. 6. 21:45
 89/92 anonim ***** válasza:
36%
Akkor most már csak a tanárnőnek kéne elmenni pszichológushoz, már kezdem úgy érezni vele vannak a gondok.
2017. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
29%

#89-es:

Egyetértek Veled;)

2017. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!