Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Egy tanárnak mibe fájt volna...

Egy tanárnak mibe fájt volna megadni a kitűnőt?

Figyelt kérdés
Neki azzal nem lesz kevesebb, így most az egyik 4,6-os átlagot lehúzta négyesre, minden egyéb ötös.
2019. jún. 22. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
43%
Okj-n a kutyát nem érdekli a modulzáró, ha nem központi, központin meg nem húzod meg a ponthatárt. És látszik, hogy nincs ped végzettséged, mert az indokolatlan jó eredmény ellenkező irányban is hat. Lutri, kinél mi a hatása. Nem dicsekednék azzal, hogy érdemtelenül osztok jó jegyet.
2019. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
35%
Egy ismerősünk pont így járt, ő felhívta a tanárt, hogy a 4,6 hogy lett 4-es és a gyerek itt sír, mert annyira biztos volt a kitűnőben - fél perc és kijavították ötösre azzal, hogy bocsi, félrenézték (és utólag kapott cirkuszjegyet is). (És nem fenyegette meg fizette le.)
2019. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy sikerült mindenkinek a központi, éles vizsga és mérlegképes könyvelők lettek!


A “gyerkőc” kifejezés pedig egy kedveskedő megnevezés, annál sokkal pejoratívabb, ha “gyereknek” nevezném; amire Te gondolsz, az valszeg a “kölykök/kölök” és társai. Próbáltam szinonimákat használni, de kösz a kötekedést!

2019. jún. 22. 20:02
 24/71 A kérdező kommentje:
Én jeleztem, más anyuka is észrevette, hogy elcseszték... és neki is jött az a körítés, hogy mi így láttuk jónak, etc. Na ne etessük a majmot!
2019. jún. 22. 20:05
 25/71 A kérdező kommentje:
Ez *nem nagyképűség.
2019. jún. 22. 20:08
 26/71 anonim ***** válasza:
27%

Hú, akkor most nagyon beletrafáltál, ugyanis én mképes (és adótanácsadó) vagyok, tehát pontosan tudom, miből van központi és miből van intézményi modulzáró, illetve komplex vizsga.

Az intézményi modulzárók ponthatárait és követelményét is központilag szabályozzák, tehát nem mondhatod egy 58 pontos vizsgára, hogy én erre megadom a kettest. MAx akkor, ha te vagy a diák kiegészíti titokban a kérdéses dolgozatot. Ami ugye nem szabályos, sőt, tilos. Szóval mesélj, hogyan is értékeltek őket akkor?


ÉS képzeld, nálunk szintén mindenkinek meglett, anélkül, hogy a tanárnő felhúzta voltna az eredményeket, Ő inkább tanított...

2019. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
34%

Megkérdezném, mi a probléma azzal, hogy leírtam azt, aminek mindne kedves szülő is utánanézhet, hogy az oktatási törvény alapján a félévi és év végi jegyeket a nevelési évben szerzett jegyek matematikai átlaga ill. a matematikai kerekítés szabályai szerint kell adni? Nem hasznos a válasz, mert túl egyértelművé teszi a kérdést, nem lehet oldalakon át szidni a kérdést kiírót és/vagy a tanárt? Vagy eddig senki nem gondolta volna, hogy ezt is törvény szabályozza? Vagy fájna szembenézni azzal, hogy ha ezt sokan hamarabb tudták volna, akkor kiállhattak volna már korábban a gyerekük jegyéért?


:):):):)

2019. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
49%

tess, a jogszablyból: A modulzáró vizsga csak akkor eredményes, ha valamennyi modulzáró vizsgafeladathoz

rendelt vizsgatevékenységet a jelölt legalább 60%-os szinten teljesíti.

Akkor hogyan is tudod motiválni azzal, hogy jobbat adsz? A pothatárok is szabályozva vannak...

2019. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 piroska és a farkas ***** válasza:
77%
Vazze, baxxa, valszeg... Remélem, nem magyart tanultatok Ti otthon a gyerekkel.... 4,6- nàl LEHETŐSÉG van az 5- ösért dolgozni, vagy sikerül teljesíteni vagy nem. Lehet, h Pistikének igen, Jolànkànak és Bêcikének nem. Dícséretes, hogy megpróbàlta, most viszont màr jàtsszon, nyàr van!!
2019. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
45%
khm, igaza van az 58%-nak, hiába játszod itt az eszed aról, hogy elismert oktató vagy. Én valóban tanítok OKJ-n, bár nem mképeseket. CSak csalással tudod magasabbra értéelni őket, mint a valós teljesítményük. Ezzel inkább ne dicsekedj.
2019. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!