Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak szülők, akik...

Miért vannak szülők, akik engedik a tini/fiatal fiúknak/lányuknak, hogy párkapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem 18 éves korig tiltani kellene, de a legjobb az lenne, ha senki nem ezzel foglalkozna 20 éves koráig. Teljesen felesleges dolognak tartom és szerintem undorító látvány, ha két fiatal (14-18 éves) csókolózik vagy ölelkezik. Nekem sincs semmilyen kapcsolatom és kiválóan megvagyok nélküle! Ezt fiatalként írom, én is az vagyok. Tönkre teszi a fiatalkort. Szerintem ennyi idősen kollektíven, mindenki fiatal hozzá és nagyon korai!

2020. nov. 3. 22:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/154 anonim ***** válasza:
97%
Ės igaz hogy nem vagyok mėg nyanya, de ha meglàtok kėt fiatalt ölelkezni /csókolózni akkor pont hogy jó ėrzės fog el, olyan nosztalgikus, az ėn fiatalkoromra emlėkeztet,szerintem te csak irigy Vagy, a publikusan pettingelök màr nekem is szúrjàk a szemem, de errôl itt szó sem volt.
2020. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/154 anonim ***** válasza:
98%
Irigy kutya vagy te, nem több:D
2020. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/154 anonim ***** válasza:
97%

mar megint te ? 2-3 hete is kiirtad szorol szora ugyan ezt a kerdest.

nem unalmas ? keress inkabb egy baratnot, akkor nem unatkoznal ennyit, es rajonnel, hogy szeretni es szeretve lenni milyen csodalatos.

2020. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/154 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén szólve szerintem minden korosztályban undorító látvány...

Te nyilvánvalóan csak féltékeny vagy.

2020. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/154 anonim ***** válasza:
98%

Csak szólok, hogy Júlia (igen, a Rómeóval) 14 évesen házasodott meg, és akkoriban ez természetes volt.

Savanyú a szőlő, igaz?

És, ha már neked rossz, akkor legyen másnak is rossz?

2020. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/154 anonim ***** válasza:
97%
A kérdezőnek az a baja, hogy mivel az emberek többsége még tizenévesen megismerkedik a szerelemmel, párkapcsolattal, így ők már nagyobb tapasztalattal vágnak bele huszonévesen a “felnőtt kapcsolatokba”. A kérdezőnek meg sose volt semmi. (És ha így halad nem is lesz)
2020. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/154 anonim ***** válasza:
96%

Aki fiatalon házasodik az szégyellje magát, vagy mi?

16 évesen ismertem meg a férjem. 19 évesen megházasodtam. 21 évesen szültem az első gyerekem majd egy évre rá a másodikat. 24 évesen ikrein lettek. Azóta is boldogok vagyunk együtt. A nagy lányom 21, most házasodik, és semmi kifogásom ellenne, ez teljesen természetes.

Egy stabil kapcsolat nem rombolja le a fiatal éveket. Sőt sokkal nagyobb energia van még az emberbe a gyerek neveléshez is.

Viszont neked nem kevés problémád lehet, ezt lehet kikéne valakivel beszélned. (Pszichológus)

2020. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/154 anonim ***** válasza:
98%

Illetve ha tiltod akkor a hátad mögött fogja csinálni. Azt pedig én mint anya bukásnak érezném. Szeretném tudni, hogy mi történik a gyerekemmel. Én legyek az első akinek szól ha gond van, vagy ha tovább lépnek a kapcsolatban. Köszönöm szépen, de én ott szeretnék ülni az esküvőjén egy széles mosollyal, nem pedig majd valahonnan értesülni, hogy ez meg ez történt a saját gyerekemmel.

17-es voltam

2020. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/154 anonim ***** válasza:
97%

Én meg 19 éves vagyok, lány, szűz, és irigylem azokat akiknek már volt pasijuk.


[link]

2020. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/154 anonim ***** válasza:
93%
Szóval a 15 évesen kezdődő és mai napig tartó (23 vagyok) kapcsolatom tönkretette a fiatalkoromat. Köszi, hogy szóltál, 8 évig hazugságban éltem.
2020. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!