Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha a 16-18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 16-18 éves lányod teljesen kopaszra vágatná a haját a fodrásznál?

Figyelt kérdés

Egy alkalommal ki szeretné próbálni, hogyan néz ki teljesen kopaszon. Utána hagyja visszanőni rendes méretre és nem lesz többet ilyen kicsi haja.


De nem mondta el neked előre hogy ilyen lesz a haja, hanem utána mondja amikor már látod te is a haja méretét.


Szülőként zavarna téged, hogy a lányod teljesen kopaszra vágatta a haját?



2023. jan. 6. 13:50
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
79%
Semmit.
2023. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
63%
Nekem tetszene csókot adnék a fejére.
2023. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem lennék boldog.
2023. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
90%
A haj visszanő... Semmi visszafordíthatatlan nem történik ezzel. Fura lenne eleinte, de ha akarja, próbálja, meglátja(juk), mi az eredmény.
2023. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
90%

Nem örülnék neki így első olvasatra, de nem is átkoznám ki.


Örülnék, ha beavatna, elmondaná, miért szeretné, vagy mi a célja vele.

Ettől ugyanúgy a gyerekem maradna, szóval lehet csak jót nevetnénk rajta később.


Csak legyen tisztelettudó, jó ember, azt meg nem a haja fogja eldönteni.

2023. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
31%

Idiótaságnak tartom az ilyen hirtelen drasztikus változásokat. Először inkább vágassa simán rövidre, nézze meg azt mennyire bírja.

Ha meg csak kipróbálni akarja, akkor vegyen egy profibb kopasz "parókát".

2023. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
97%

Biztos szörnyülködnék egy sort, mert számomra idegen ez a viselet, pláne ha nem avatott be előre, hanem derült égből mélyvíz. Véleményem nekem is lehet.


De őszintén, a haj visszanő, semmi visszafordíthatatlant nem tesz, ennyi idősen már nem feltétlen a szülő véleménye a mérvadó.

2023. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
7%
Elvinném egy onkológiára...
2023. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
77%

Lányon a kopaszság nekem egyenlő a betegséggel (kemo miatt):s

Tudom, hogy van, ahol ez divat, vagy legalábbis pár éve az volt (talán tiktok miatt?), de vagy a betegség vagy Britney Spears jutna róla eszembe :D És valahogy egyik sem tetszene a lányomon.

2023. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
85%
Napi kopasz fétis kérdés.
2023. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!