Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha a 16-18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 16-18 éves lányod teljesen kopaszra vágatná a haját a fodrásznál?

Figyelt kérdés

Egy alkalommal ki szeretné próbálni, hogyan néz ki teljesen kopaszon. Utána hagyja visszanőni rendes méretre és nem lesz többet ilyen kicsi haja.


De nem mondta el neked előre hogy ilyen lesz a haja, hanem utána mondja amikor már látod te is a haja méretét.


Szülőként zavarna téged, hogy a lányod teljesen kopaszra vágatta a haját?



2023. jan. 6. 13:50
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
57%

39 -es:

Ne érezd magad nagyon rosszul (igaz már nem tudom mit írtál, főleg ha törölve lett), én még elég korrekt választ írtam, szépen kifejtve, hogy nem arról van szó, hogy megtiltanám, de biztosan nem hagynám szó nélkül, és mint szülő, szerintem annyi kötelességem lenne minimum, hogy előtte leültetem, és szavakkal, normális észérvekkel, előbb megmagyaráznám neki az én véleményem, látásmódom, hogy azért ez egy olyan hatalmas lépés, ami nem 1-2 nap alatt fog visszaváltozni, ha megbánná, és hogy lelkileg is nyomot hagyhat benne, ha ez idő alatt nem úgy kezelné a környezete. Én is le lettem pontozva. Úgy néz ki itt az a menő, és csak az az elfogadott, hogy nem kell szólni semmit, azt csinál magával amit akar, sőt mi több, itt az emberek többsége azon véleményen van, hogy egy 16-18 éves kamasz már eléggé érett fejben. Lehet, igen, érettebb talán, mint egy 5 vagy 10 éves, de nem eléggé, mint egy felnőtt (tisztelet a kivételnek). Szomorú, hogy a 31 évemmel úgy érzem, mintha valami 70 éves nyugdíjas lennék, valami ósdi életfelfogással.

2023. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
88%
Az én lányom megtette. Leborotválta a haját a nyáron, és azóta is kopasz. Tetszik. Divatos, és kiemeli az arcát.
2023. jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
85%
Imádnám érte. 25 vagyok, nagyon szeretnék egyszer kopasz lenni, még várom a “kattanást”. Jelenleg derékig ér a hajam
2023. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
90%
Hat az ő feje,csinaljon amit akar...csak majd ne sirjon ha rondan fog kinezni haj nelkul.
2023. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
65%
Néznénk közösen egy olcsóbb-középkategóriás parókát ha nem tetszene neki.
2023. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
90%
A lányom (17) pont tegnap tette meg. Derékig érő, természetes barna, enyhén hullámos haja volt, de már egy ideje ki akarta próbálni, milyen lenne nélküle. Teljesen simára borotváltatta a fejét. Szokatlan még, de tényleg jól áll neki. Ő nagyon szereti, és mondta, hogy egy ideig biztosan nem hagyja megnőni.
2023. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
42%

Hát persze, hogy zavarna, hiszen szerintem az nagyon ronda, akkor azt kellene néznem. De mit tudnék tenni vele?

Másrészt viszont örülnék, hogy végre nem a lakás összes pontján hullajtja a hajszálait.

2023. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
87%

Tudom nem hozzám érkezett a kérdés de gondoltam válaszolok rá.

19 vagyok és kb 1 hónappal ezelőtt vágtam le a hajam és borotválom azóta.

Nekem onnan jött ez az egész hogy régen sosem engették a szüleim hogy rövid hajam legyen mert nem nőies stb. Ezt kezdtem megunni már de míg 18nem lettem addig nem tudtam megtenni. Így hogy idén 19 lettem összeültem egy barátnőmmel a kertbe és neki estünk a hajamnak. Azt tudni kell hogy derékig érő egyenes barna hajam volt.

A vágás úgy történt hogy apránként egyre többet vágtunk mindig és közben kipróbáltam minden stílust. (volt vállig érő, aztán kleopátra, undercut, pixie, tüsi...)

A legvégtén amikor 2mm-es géppel vágtuk egy pillanatra elgondolkoztam hogy ezt mégis hogxan tudtam megtenni de először belenéztem a tükörbe és ez a gondolat el is szállt. Annyira egy más embert láttam a tükörbe és nagyon tetszett. Minden korlátomat ledobtam és felszabadultabb vagyok azóta. Ezután borotvával is átmentünk a fejemen és azóta is hetente próbálom borotválni a fejemet leginkább este tusolás közbe.


Köszönöm szépen ha elolvastad az én történetemet. Én azt tanácsolom ha valaki ilyen vagy hasonló cipőben jár akkor tegye meg!

A szülőktől pedig megértést szeretnék kérni. Ugyan úgy a gyerekeitek vagyunk csak jobban érezzük magunkat így. Hiszen ti is ezt szeretnétek nem?

2023. máj. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
84%

Még a férjemnél sem örültem neki h ki akarja próbálni.

Leborotválta, most meg úgy néz ki, mintha beteg lenne...

A lányodnak mond meg, hogy ne tar kopaszra nyírassa, amikor tényleg sima a fejbőre, hanem pár mili maradjon, mert mindenki azt fogja hinni h kemóra jár.

2023. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Én is semmit. Szóhoz sem jutnék, csak meglepőpdnék. Max annyit ,hogy képszerkesztőben is megnézhette volna kb, milyen lenne haj nélkül.
febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!