Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha a 16-18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 16-18 éves lányod teljesen kopaszra vágatná a haját a fodrásznál?

Figyelt kérdés

Egy alkalommal ki szeretné próbálni, hogyan néz ki teljesen kopaszon. Utána hagyja visszanőni rendes méretre és nem lesz többet ilyen kicsi haja.


De nem mondta el neked előre hogy ilyen lesz a haja, hanem utána mondja amikor már látod te is a haja méretét.


Szülőként zavarna téged, hogy a lányod teljesen kopaszra vágatta a haját?



2023. jan. 6. 13:50
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
91%

Előbb szívinfarktust kapnék, utána valószínűleg nevetőgörcsöt.

Egyébként visszanő.

Ha őt nem zavarja és nem sírná ki a szemét, mert rögtön megbánta, akkor nem zavarna.

Ha úgy jönne haza, hogy már bánja, na AKKOR nem lennék boldog, hisz hónapok mire újra normális hosszt növeszt.

Addig hallgatni a hisztit...

2023. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezném miért fodrásznál? Én is le tudtam volna vágni neki.


Ez csak haj, majd visszanő. De ha egy életre kopasz szeretne lenni engem az sem zavarna.

2023. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
19%

Ezt a sok megértőt, meg beleßzarok mit csinál a kamasz lányom a kinézetével nagyokost, úgy megnéznem élesben mit reagál.

Vagy ezek is kopaszra nyírt antinők?

2023. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
90%

33) remélem, nem kapsz szívrohamot, mert valaki valamit csinál a saját (amúgy visszanövő) hajával.

Nem "megértő antinő" vagyok, hanem normális szülő, aki érti, milyen röhejes lenne egy 18 évessel keménykedni a saját külsejét illetően.

2023. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
90%
Nem a haj dönti el, hogy valaki nő vagy sem. És nem megértő vagyok, hanem büszke arra, hogy egy olyan lányt neveltem, aki ezzel pontosan tisztában van. Szerinted milyen magabiztosság kell ahhoz, hogy ezt valaki bevállalja? Attól, hogy kopasz még lehet jó modorú, tanult, finom, kecses és nőies. Sajnálom, hogy te ezt nem látod.
2023. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
86%
Én is kopaszra vagyok nyírva nőként, szóval egy rossz szavam se lehetne hozzá 😀
2023. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
13%
Úgy fejbe vágnam h visszanone a haja! Ennyire debil nem lehet valaki nagyon nem tetszene egy lány hajjal szep
2023. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
65%
30! Nem a bejelentési kötelezettség a lényeg. Ő haja, dönthet. De örülök, hogy kikéri a véleményünket, mielőtt bohócot csinál magából. Ha nem extrém hülyeség, amivel lejáratja magát, akkor úgy is támogatom.
2023. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim válasza:
0%
Erdekelne miert toroltek a valaszomat (nagyjabol azt irtam amit a 37-es). Azt hittem azert lehet ezen az oldalon megkerdezni az emberek velemenyet, hogy tobbfele velemenyt is meghallgasson a kerdezo
2023. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
98%
Néznék egy nagyot, nagyjából így: 😲😲😲, aztán semmit. Vagyis de, azért megkérdezném az okát mert érdekelne hogy mi volt ami miatt így döntött. De az ő feje, az ő nyakán van.😄
2023. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!