Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ahhoz, ha a 16-18...

Mit szólnál ahhoz, ha a 16-18 éves lányod teljesen kopaszra vágatná a haját a fodrásznál?

Figyelt kérdés

Egy alkalommal ki szeretné próbálni, hogyan néz ki teljesen kopaszon. Utána hagyja visszanőni rendes méretre és nem lesz többet ilyen kicsi haja.


De nem mondta el neked előre hogy ilyen lesz a haja, hanem utána mondja amikor már látod te is a haja méretét.


Szülőként zavarna téged, hogy a lányod teljesen kopaszra vágatta a haját?



2023. jan. 6. 13:50
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy megzakkant.
febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
74%

Először is megkérném, hogy legalább engem kíméljen meg a látvanytól, mert ocsmány, és amugy is van ezzel kapcsolatos fóbiám, ( nem tudom elviselni, nagyon rosszul érint a kopasz nők látványa, ha meglátok egyet, erősen dobog a szívem, végigfut rajtam a borzongás és rémálmaim is szoktak ilyenkor lenni) és legalább amikor otthon van és talalkozhatunk, vegyen fel valamit a fejére.

Másrészt elvinném pszichológushoz, mert az nem normalis hogy egy nő önként kopasz akar lenni.

És amugy ne csodálkozzon ha folyton megkérdezik beteg e, mert a rákosok néznek ki így a kezeléseik miatt.

Amúgy az én lányom nem lenne ekkora idióta, egy sima képszerkesztővel is meg lehet csinálni milyen lenne, és nem kellene évekig nekem se a ronda kopasz fejét nézni míg visszanő a haja. Már ha hagyja.

ápr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, ő dolga. (Bár nem lennék elragadtatva.)
ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
81%
Hajra. 49 vagyok, szintén gondolkodom rajta, hogy lenyíratom teljesen kopaszra.
ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!