Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hány éves gyerekne...

Szerintetek hány éves gyereknek való már mobiltelefon?

Figyelt kérdés
13 éves lányom mobiltelefont kér karácsonyra. Eddig nem volt telefonja. Most valami iponet akar ami 200.000ft körül van. Lenne rá keret de nem vagyok biztos benne hogy meg kéne neki venni.
2010. nov. 20. 15:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
81%

Én 8 évesen megkaptam az anyukám régi Nokia 3410-esét.

Meglehet nézni a képét a googlében.

Aztán 10 évesen egy új Samsung e250-t.

Azóta is az van és még mindig jó. 3 éves. Nekem csak telefonálni kell meg sms-ezni, néha zenét hallgatni, meg azon van az ébresztő.Nem hiszem, hogy ő sokkal nagyobb hasznát venné egy rendesnek, nemhogy egy iphone-nak. Véleményem:elég neki egy érintőképernyős

pl.:Samsung s5230 Samsung Corby

2010. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
43%

Én 4.-ben kaptam telefont, egy kinyithatós samsung volt, azóta volt egy érintőképernyős sammsung, és most kaptam egy újat: Samsung Monte

Szerintem egyáltalán nem kell egy iPhone egy 13 évesnek, nekem sem kell, iagzából, nem is olyan jó, apukámnak az van..

14/L

2010. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
39%

én összesen 2 telefont kaptam életemben 3 osztályban egy Sony K300i-t és 7.ben egy LG KU250i-t minden kettő bűn rossz telefon volt mert állandóan rossz volt valamijük de anyám szerint direkt csesztem el hogy újat kapjak -_-' persze tesóm aki rendszeresen dobálta a telefonjait mindig újat kapott...


szerintem ha megengedhetitek vegyétek meg neki, végül is jobban meg fogja becsülni mint egy műanyag vackot ami csak smsre meg telefonálásra jó

2010. nov. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy jobban meg fogja becsülni, mert látja, hogy megkapta pedig nagyon drága és tudja ha elromlik úgyis kap újat. Én már csak ezért sem vennék neki. Főleg mert a mai világban sokan csak azt nézik, hogy kitől mit lehetne lopni.
2010. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

nehogy megvedd neki IPhone-t.biztos valami barátnője cs*szegeti,hogy nincs telefonja és kérjen IPhone-t,mert az menő és drága és trendi.

elég neki egy Nokia Xpress Music vagy SonyErricson Walkman mobil.

Iphone tele van csomó funkcióval amit egy 13 éves életében nem használ.minek az neki?

első telefonomat 3.-os koromban kaptam[vagyis örököltem:D],egy nokia 3310-est.:D

utána egy nokia aminek most nem tudom a nevét így hirtelen.utána meg egy Sony Erricson W200I-t utána meg egy Nokia 5130 Xpress Mobilt. nekem tökéletes,sőt jobban ki tudom használni mint egy IPhone-t tudnék,mert ha netezni kell ott a PSP minek az ájfón.

2010. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok hogy vigyázna rá. Ilyen téren tényleg nincs vele semmi probléma. Most választottunk közösen egy olyat ami kevesebbe kerül mint ez az iphone. Sony Ericsson x10 mini pro. Azt mondta hogy ez is jó lesz neki. :)
2010. nov. 20. 21:02
 17/33 anonim ***** válasza:
olyan a lányod aki majd 5 év múlva kicsapja a hisztit, mert csak egy Suzukit vettél neki és nem BMW-t?
2010. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
37%

helyes, x10 mini pro

gondolom kocsival viszed suliba, mert a villamosomn még egyesek azt gondolják, hogy nekik jobban kell az a mobil mint a lányodnak

kb. 2 hetet adok, és már nem lesz meg a telefonja

2010. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
15:28-as vagyok. Miért pontoztak le? Mégcsak nem is ócsároltam senkit se, a kérdésre is válaszoltam..Akkor mi a baj?
2010. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ja és utolsó előtti: Biztos jobban ismered a saját lányát. -.-
2010. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!