Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hány éves gyerekne...

Szerintetek hány éves gyereknek való már mobiltelefon?

Figyelt kérdés
13 éves lányom mobiltelefont kér karácsonyra. Eddig nem volt telefonja. Most valami iponet akar ami 200.000ft körül van. Lenne rá keret de nem vagyok biztos benne hogy meg kéne neki venni.
2010. nov. 20. 15:13
1 2 3 4
 31/33 bumbi02 ***** válasza:
51%

a mai kislányoknak ezt hiába mondod,nekik az a lényeg hogy facebook-ozni tudjanak vele meg a rengeteg zene meg a képek.


az a vicc h a 4000 forintos telefonommal is tudok facebookozni.. bár nem tudom hogya lehet "facebookozni" (órákon át) illetve miért kell egész nap fenn lenni tanórák közepette is hogy beirjanak annyit h "unalom"... én személy szerint 10nél többet nem adnék ki telefonra. de ennek ellenére teljes az életem. ienkor azt kell mondani h nem kislányom ezért és ezért nem, viszont kaphatsz egy nagyon jó telefont (mondjuk akkor legyen 20ér érintőképernyős meg gpses, meg internetes meg mittomén mi van hozzá) 200 ezret egy telefonra nem igazán éri meg kidobni. mert nincs akkora különbség egy 5 ezer forintos telefon és egy 100 ezer forintos telefon közt mint amekkora az árkülönbsége.. a 100 ezer forintos telefonnal is ugyanannyi gombnyomás egy sms, és ugyanugy lehet vele hivni.. a zenék mennyisége pedig memoriakártyától függ nem telefontól, ergo fölösleges.

2010. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

nekem érintős telóm van ami nem volt drága és minden van rajta ami kell jól is néz ki én nagyon szeretem.

(samsung corby, 20000 Ft)

sztem ne vagyél neki iphonet.

13/L

2010. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én is 13 éves vagyok és most lesz 2 éves a piros noki 5130-am.. szerettem ezt a telefont de majd most szeretnék újat karácsony+szülinapra egy Nokia 5230-at.Ez most 30ezer forint és szerintem nekem megfelel..Nekem is tetszik az Iphone de nagyon drágán találom..:)) Szóval szerintem nyugodtan vehetsz neki valamilyent de ne 200ezer forintosot..
2010. dec. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!