Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? A kislányom 15...

Mit tegyek? A kislányom 15 éves. És elment a barátnőivel egy kertibuliba. és ivott de nem rugott be. Hazajött éreztem rajta a piát de letagatta jó akkor eltiltottam a barátnöitöl.

Figyelt kérdés

aztán a kisasszony csinált egy 40 ezres telefon számlát..

Akkor vége lett mindennek nem birtam tovább mindentöl eltiltottam barátok,számitógép,telefon..,de szegény mindennapa sirás hatásán van szerintettek oldjama büntit vagy ne?


2011. júl. 16. 00:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Tudta,hogy hol a határ tehát nem kellett volna ez a felhajtás. Ne tiltsd a barátaitól mert akkor csak jobban megy. A véleményedet mondd el pozitív stílusban és hallgasd meg őt is. Nem jó ha egyfolytában fitogtatod a fölényedet vele szemben egyenrangú félként kezeld. A 40ezres számla viszont tényleg nem jó. Ezért pedig büntesd meg úgy,hoy le kelljen neki dolgozni házimunkával ha megcsinálta akkor elmehet a barátnőivel is és akkor jó lesz. Légy nyitott felé. Ne legyél begyepesedett! :)
2011. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
Nem azt mondom, hogy normális, mert nem az, de tény, hogy a legtöbb 15-16 éves egy-egy buli alkalmával fogaszt alkoholt.És szerintem ez nagyon kis mennyiségben belefér pl 1-2 alkalommal a nyáron.
2011. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
33%

igen,15 évesen kislány! agyrém h manapság 18 év alatt minden kis h.ülye felnőttnek képzeli magát, aztán 30 éves koráig meg kikéri magának h felnőtt és azért nem akar dolgozni,családot stb. feje tetejére állt a világ.


igenis kell meghúzni a határt.

2011. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Az ivást túlreagáltad. Nem kicsit, nagyon. Ha berúgott volna, mint az állat, akkor teljesen jogos volna ez a büntetés. Így viszont erős túlzás és az egyetlen, amit elérsz vele hosszú távon, hogy nem fog beavatni semmibe, mert úgyis megbünteted.


A 40 000-es számla már más kérdés. Én ezért tartottam mindig is hülyeségnek gyereknek számlás telefont adni. Legyen kártyás, töltsétek fel neki havonta-kéthavonta X összeggel, aztán ha ennél többet akar beszélni, azt állja maga. A számlát meg dolgoztasd le vele otthon.

2011. júl. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Először is, abból ítélve, hogy anya vagy, több lehetsz, mint 30. Ilyen korban már hihetetlen nagy szégyen nem tudni helyesen írni. csak mondom.
2011. aug. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy, esküszöm felháborít, akik azt írják, hogy FELELŐTLEN. FELELŐSSÉGTELJES B_ZMEG, KIB_SZOTTUL FELELŐSSÉGTELJES, EZÉRT NEM RÚGOTT BE

elképedek néhány ember gondolkodásmódján.

2011. aug. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!