Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Valaki ilyen...

Mit tegyek? Valaki ilyen helyzetben? Nem túl szigórú ez szerintetek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Múlt hét pénteken voltunk barátokkal bárban és picivel többet ittam a kelleténél és az unokatestvérem =ugy vitt haza. Otthon anyáéktól 2 hatalmas pofont kaptam és bevágtak hideg víz alá. Malyd másnap közölték hogy az iskolába autón fog behordani minden reggel apu és értem meg anya fog járni mindennap. A szomszéd városba járok gimnáziumba. Nemengednek buszozni se barátokkal. Délutánonként sétállni se járhatok. Aztmondták hogy nyárig ne is számítsak rá hogy egy fagyira is kimehetek és zsebpénzt se kapok. Suliba anya csomagol kaját meg innivalót de ennyi. Aztmondták hogy ha az évvégi bizimbe egy 3 asom lesz akkor nyáron is folytatjuk ezt a szisztémet. Ěs persze mindennap segíttenem kell és egy rossz szó, visszaszólás és a büntetésemre rádobnak egy hónapot.
2014. márc. 10. 15:22
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
A 16:42-es kommentem a 16:40-es válaszolónak szólt.
2014. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
75%

Ha az otthoni és iskolai kötelességek rovására megy, akkor szánalmas. Ha nem taccs részegen megy haza a gyerek, jó tanuló, és nincsenek vele magatartási problémák, akkor szerintem semmi probléma sincs az alkoholfogyasztással, normális keretek között.


Nyílván, nem szabad ráhagyni a gyerekre, de az se megoldás, ha kikergeted a világból, mert "jobban" sikerült a buli, mint szokott. Szerintem jobb lecke egy tininek a saját kárából tanulni.

Nekem elmondták a veszélyeket, nem hallgattam a szüleimre, részegen mentem haza, kiröhögtek, aztán lefektettek aludni. Egész éjjel hányi járkáltam, másnap alig tudtam felállni. Legközelebb meggondoltam, kell -e ez nekem.

2014. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
72%

Hat nekem amikor bebasztam mindig azt mondtak h eleg buntetes nekem h szarul vagyok. Es en ezzel egyetertek. Ha valaki hanyik es fetreng, akkor ahhoz kepest mi ket pofon? Nevetseges.

Ez meg mi h aztoval viszik hozzak? Nehogy bepialjon a suli elott? Szinten nevetseges.

2014. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
20%
Ó megint egy tini aki okoskodik..
2014. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
46%

nem dicsőség, csak nem vagyok szemforgatóan álszent. azért mert vki 15 éven részeg lesz, attól még nem jön el a világvége, nem kell bezárni egy évre, 3 havonta nőgyógyászhoz vinni, hogy szűz e még

miért ha nem szűz mit csinálnak vele? befalazzák élve, vagy megölik? a szülők tán muszlimok?

2014. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
14%

ja, 33-as, hátha iszik reggel egy felestt a kisboltban, ahogy apu szokta

délután meg gyereket csinálna a barátjával, bár azt lehet a suliklotyóban is


mondom, a szülők muszlimok

magyar szülő ilyet nem tesz

2014. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
0%

utolsó te tényleg ennyire sík hülye vagy?

Nyilvánvaló a szülők nagyon dühösek és kitaláltak egy halom büntetést ami jogos is,és biztos vagyok benne,hogy enyhülni fognak a büntetések,pláne ha látják a lány is bánja és igyekszik,de azok után,hogy itt sír,hogy kó2ig nem maradhat kint sokáig lesz büntetésben.

2014. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
*ig
2014. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
ne válaszolj ezzel a muszlim dumával csak még idiótább lettél,már értem miért vagy ilyen ellenséges és miért okoskodsz.A kérdező szülei mérgesek jogosan teljesen jogosan,és nem az a lényeg,hogy a többség iszik-e 15 évesen,szerintem szánalmas amikor 13-16 évesek lerészegednek,az még szánalmasabb,hogy túlzásba viszi az ivást rájönnek a szülők és még senki áll feljebb.Ha valaki mérges akkor képes túlzásokba esni,kicsit későn kapcsoltak talán rövidebb pórázra kellett volna a kérdezőt fogni ennél is,de legalább kapcsoltak,és ezek után remélhetőleg gondolkodik majd a kiscsaj,és biztos vagyok benne hogy egy kis idő elteltével megenyhülnek és nem mindent fognak ezekből betartani,pláne ha a kérdező és igyekszik és nem azért sír,hogy kevés ideig engedik ki 15 évesen.Mellesleg nem vagyok álszent 15 évesen abszolút nem ittam alkoholt talán 2 kortyot mikor szilveszterkor koccintottunk és az engedélyezve volt,először 17 évesen rúgtam be de a szüleim sohasem tudtak róla,és tudtam magamról.
2014. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Szeretem, mikor azt hiszik az emberek, hogy a korral ész is jár.

Erre a válaszolók nagy része rácáfolt.

2014. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!