Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Valaki ilyen...

Mit tegyek? Valaki ilyen helyzetben? Nem túl szigórú ez szerintetek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Múlt hét pénteken voltunk barátokkal bárban és picivel többet ittam a kelleténél és az unokatestvérem =ugy vitt haza. Otthon anyáéktól 2 hatalmas pofont kaptam és bevágtak hideg víz alá. Malyd másnap közölték hogy az iskolába autón fog behordani minden reggel apu és értem meg anya fog járni mindennap. A szomszéd városba járok gimnáziumba. Nemengednek buszozni se barátokkal. Délutánonként sétállni se járhatok. Aztmondták hogy nyárig ne is számítsak rá hogy egy fagyira is kimehetek és zsebpénzt se kapok. Suliba anya csomagol kaját meg innivalót de ennyi. Aztmondták hogy ha az évvégi bizimbe egy 3 asom lesz akkor nyáron is folytatjuk ezt a szisztémet. Ěs persze mindennap segíttenem kell és egy rossz szó, visszaszólás és a büntetésemre rádobnak egy hónapot.
2014. márc. 10. 15:22
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Az hogy mit mesélnek az osztálytársak az egy dolog, nem kell mindent elhinni......

A másik hogy nem biztos, hogy ők csinálják jól, azért mert van mit mesélniük, ha szerencsések legközelebb nem azt fogják mesélni, hogy éppen terhesek valakitől.....

Ezek a dolgok a te érdekedben történnek, nem rosszat akarnak a szüleid hidd el.

2014. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
41%

#50

Egy felnőtt italába gondolom semmiféle drog nem kerülhet.

2014. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, szerintem több olyan esetről hallani, hogy a tiniknek belekevertek az italába ezt azt. De szeritnem te magad is tini vagy, hiszen marhára véded.

Igen felnőttnek is lehet baja, az ő italába is keverhetnek valóban, de szeritnem ilyen helyekre inkább fiatalabbak járnak. Viszont azt ne feledd, hogy kiskorú még és bizony a szüleit is felelősségre fogják vonni ha bármi történik...... Gondolom ezt nem tudtad, szóval nemcsak hogy jót akarnak a szülők neki, bizony ők is megjárhatják, ha kedves lányuk bajba kerül.

2014. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Amúgy 15 évesnek nem is lehetne italt eladni..... és a szórakozó helyeken sem szolgálhatnák ki őket.

De úgy látszik sajnos mégis megteszik,mert úgy ki vannak kenve fenve, úgy öltöznek, hogy jóval többnek néznek ki. Csak sajnos észben nem nyilvánul meg.

2014. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!