Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Tudják, hogy nem vagyok már szűz, de most 2 hónapja új barátom lett és nem fogadják el, hogy szinte azonnal lefeküdtem vele, nem akarják, hogy lefeküdjek vele (korainak tartják), együttaludni meg végképp nem. Ezt mind úgy, hogy az előző barátomnál szinte már ott éltem. Azért esik rosszul, mert nekem meg szükségem van a kapcsolataimon belül az ilyen intim, meghitt pillanatokra is. A szüleim pedig nem értenek egyet vele, hogy ilyen hamar adom magam, mert szerintük ront az értékemen. Pedig értelmesen indokoltam, hogy nekem nem kell olyan pár, aki ez alapján ítél, de a szexet fontosnak tartom felmérni és persze nem vonom meg magamtól és a páromtól sem, ha nem látom értelmét. Védekezek, terhesség esetére van tervem, úgyhogy nem értem mi a baj. Vagyis de, az a gond, hogy eltérnek az erkölcsi normáink és szeretnék az enyémet befolyásolni, amit világosan meg is mondtam, hogy nem lehetséges. Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Kifejezetten zavaró, mert tudom, hogy nálam nem azon múlik egy kapcsolat minősége, hogy mit mikor engedek.
2016. aug. 1. 23:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Utolsó, gondolom akkor az abortusz utáni lélekápolás vagy az abortusz kifizetése, nemi betegségek gyógyszeres kikezelése se a szülő dolga, még kiskorú esetén se igaz?
2016. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
41%-os, nem akarsz elmenni a bus banatba? Beteg vagy, nem kicsit.
2016. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam betegnek.
2016. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy nem tudod meggyőzni a szüleidet.


Valahol, valami nagyon elromlott, túl korán felnőttél, nem is voltál gyerek. Ezt látják a szüleid. Fájhat a szülőknek, ha koravén lesz a gyerekük, főleg, ha így. Fejlődő szervezettel, fejlődő értelemmel és érzelemmel felnőtt életet él. Ítélkezik a szülei felett, akik felelősek érte. Sőt már évek óta felnőtten él. Szörnyű.


Borzasztó lehet a szüleidnek, majd meglátod.

2016. aug. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!