Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy enyhítsek/javítsak a...

Hogy enyhítsek/javítsak a helyzeten?

Figyelt kérdés

Nah szal az van, h ma kaptam 1 igazgatóit, mert papírfecniket égettünk a tesi öltözőben...Hát igen...elég nagy baromság volt...

nade hazajöttem és elkezdik, h én biztos cigizek, h öngyűjtó volt nálam, meg h mostantól mindennap kiürítem a zsebeimet és el fognak vinni pszihológushoz.

ugye az átlag büntetésekkel nem is lenne baj, szembenézek vele vállalom a tettem következményeit, de sztem ez már mégis túlzás?

mit tudnék csinni, h 1 kicsit azér enyhítsenek?

sztem nagyon túlspilázzák a dolgokat(jah táborba se meek...pedig tisztában vannak vele, h nekem ebben az évben ez lett volna a legfontosabb dolog az új gitár mellé)


2010. máj. 19. 18:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Hááát, ...minden gyerek csinál valami baromságot, még a szüleid is csináltak biztos:D A gyujtogatás meg nagy sláger a gyerekeknél, én is gyújtogattam:D (szerencsére nem derült ki) Egy kicsit tényleg túlzásba viszik azzal, hogy nem mehetsz táborba se. Mennyi idő van még a táborig? Ha két hónap, akkor addig biztos változik a véleményük, ha addig nem csinálsz semmi hülyeséget. Ez a zseb ürítősdi is hülyeség. Olyan megalázó. Mint mikor öcsémet rajtakapta anyám, hogy olyan újságokat rejtegetett, és persze ezt mindenkinek tudtára adta a családban... Én mondanám a gyereknek, hogy többet azért lehetőleg ne gyújtogasson, meg 1-2 hét szobafogság, és kész. Szerintem inkább az igazgatóira dühösek. Ha otthon az udvarban gyújtogattál volna, valszeg nem akadnak ki ennyire.
2010. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg a szüleidnek hogy tényleg nem cigizel(reméljük hogy nem) és hogy az öngyújtó azért volt nálad mert papírfecniket égettetek.És hogy nagyon nagy hülyeség volt megbántad és soha többet nem csinálsz ilyet és hogy felesleges pszichológushoz vinniük mert nincsen semmi bajod csak nem gondolkodtál mielőtt ezt csináltad,és hogy nagyon fontos neked a tábor csak oda engedjenek el utána addig leszel büntetésben ameddig akarják.Vagy valami ilyesmit.Remélem segítettem.:)
2010. máj. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

jún 26 odikán indultam volna spanyolba 12 napra, csak abban tudok reménykedni, h a tanár már nem tudja visszamondani a dolgokat és mennem kell, ha nem akarnak bebukni 100 rugót, ha megmondom nekik, h megbántam meg minden,akkor meg jönnek azzal, h már annyit igérgettem, h már nem bíznak bennem stb...

na mindegy legyünk pozitívak, érdekes lesz az agykurkásznál

2010. máj. 19. 19:05
 4/35 A kérdező kommentje:
őő izé nem 12 hanem 10 nap
2010. máj. 19. 19:06
 5/35 anonim ***** válasza:

Jóh azt megértem, hogy azt hiszik cigizel, meg kell győzd őket, hogy nem.

De még ha cigiznél is, a pszichológus mit tudna vele kezdeni?-.- Annyi fiatal csinálja, most mit kezdjen vele? Nem lelki ok.

csak fenyegetnek vele, ne vedd komolyan.

15/f

2010. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
anyámból már halál komoly kinézem...anniyra h*lye állat tud lenni(és ált az is...)
2010. máj. 19. 19:54
 7/35 A kérdező kommentje:

jah és hát igen, cigizek

(tom h nem kéne, de hát...)

2010. máj. 19. 19:57
 8/35 A kérdező kommentje:
asszondják h nem azé nem akarnak elengedni, h büntessenek, hanem me h nem tudnak megbízni bennem meg h nem mernek elengedni, nehogy vmi hülyeséget csinjak...annyira szánalmas
2010. máj. 19. 19:59
 9/35 anonim ***** válasza:

Adj rá okot,hogy megbízzanak benned!Ha azt várod,hogy megbízzanak benned,először bizonyítanod kell,s aztán várhatod,hogy bízzanak benned.Szóval szerintem picit hanyagold a cigit,ha meg nem tudod hanyagolni,akkor legalább ne lássák az öngyújtót,és ne érezzék rajtad a cigiszagot.Ja és még egy:ne várd,hogy bízzanak benned,amíg igazgatóikat osztogatnak neked..az nem fog menni.Már ha elmondtad az igazgatóit.=S

Szerintem te nem lehetsz olyan hülye és gyáva gyerek,mint az egyik osztálytársam,aki nem mer változtatni,csak mert a szülei elfogadták olyannak,amilyen...:S

Maradjál menő csávó,de csak módjával..

2010. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
szagom abszolút nincs már vagy fél éve titkolom semmit nem vettek észre és elmondtam az igazgatóit, mer holnap kell megmutatni aláiratva
2010. máj. 19. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!