Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy enyhítsek/javítsak a...

Hogy enyhítsek/javítsak a helyzeten?

Figyelt kérdés

Nah szal az van, h ma kaptam 1 igazgatóit, mert papírfecniket égettünk a tesi öltözőben...Hát igen...elég nagy baromság volt...

nade hazajöttem és elkezdik, h én biztos cigizek, h öngyűjtó volt nálam, meg h mostantól mindennap kiürítem a zsebeimet és el fognak vinni pszihológushoz.

ugye az átlag büntetésekkel nem is lenne baj, szembenézek vele vállalom a tettem következményeit, de sztem ez már mégis túlzás?

mit tudnék csinni, h 1 kicsit azér enyhítsenek?

sztem nagyon túlspilázzák a dolgokat(jah táborba se meek...pedig tisztában vannak vele, h nekem ebben az évben ez lett volna a legfontosabb dolog az új gitár mellé)


2010. máj. 19. 18:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én hülyére venném az pszichomókust. Amúgy sem bízok bennük, meg ha már úgyis szétbässzák az életem, hát ennyi elégtételem legalább legyen...
2010. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

És az agytúrkász mégis mit tudna veled csinálni?

Mindenki elkövet gyerekcsínyeket és aztán.Szerintem a szüleid sem voltak szent gyerekek meg senki.

Sztem ilyen üggyel nem kell pszhiológus menni ezt majd ő is elmondja a szüleidnek.

2010. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
a pszihomókushoz nem megyünk ő jön...és a szüleim azt adták be neki, h már ovodába is gondok voltakXD nagyon gáz
2010. máj. 21. 19:59
 24/35 anonim ***** válasza:
Úristen.Még hazudnak is?xD
2010. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
óvodában annyi volt a baj h nem baírtam kitörölni a seggem és az ovónő nem volt hajlandó kitörölni és állandóan ezért ordítoztak...és ez szerintük az én hibám mert először mindig az ovónénit hallották
2010. máj. 21. 20:10
 26/35 anonim ***** válasza:

"Sztem ilyen üggyel nem kell pszhiológus menni ezt majd ő is elmondja a szüleidnek."


Ahogy te azt elképzeled. Szerinted, ha mindig megmondanák, hogy ilyennel nem kell hozzájuk fordulni, akkor miből élnének? Anyám tanár és a helyzet az, hogy a szülők sokszor alsós gyereket elvisznek, mert "nem lehet bírni vele". Aztán meg adják nekik a felírt nyugtatókat... Aki ennyire balf.sz a gyerekneveléshez, az minek vállal? Idióták...

2010. máj. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Hát ez egyártalán nem gond...sztem az ovónőnek az is dolga vagy nem?
2010. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
És ez hogy a fenébe jön ehhez? Ehh, hülye kérdés, majd a pszichomókus kitalálja. Úgyis hülyeségek kitalálásáért fizetik.
2010. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
felír nyugtatót nem szedemXD
2010. máj. 21. 20:16
 30/35 anonim ***** válasza:
Ne is:D
2010. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!