Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy enyhítsek/javítsak a...

Hogy enyhítsek/javítsak a helyzeten?

Figyelt kérdés

Nah szal az van, h ma kaptam 1 igazgatóit, mert papírfecniket égettünk a tesi öltözőben...Hát igen...elég nagy baromság volt...

nade hazajöttem és elkezdik, h én biztos cigizek, h öngyűjtó volt nálam, meg h mostantól mindennap kiürítem a zsebeimet és el fognak vinni pszihológushoz.

ugye az átlag büntetésekkel nem is lenne baj, szembenézek vele vállalom a tettem következményeit, de sztem ez már mégis túlzás?

mit tudnék csinni, h 1 kicsit azér enyhítsenek?

sztem nagyon túlspilázzák a dolgokat(jah táborba se meek...pedig tisztában vannak vele, h nekem ebben az évben ez lett volna a legfontosabb dolog az új gitár mellé)


2010. máj. 19. 18:33
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
jah és még szobafogság is van...(izé házfogságXD)
2010. máj. 23. 09:58
 32/35 anonim ***** válasza:

A pszichologus nem irhat fel nyugtatokat, mert nem orvos, csak bolcsesz.

Egyebkent nem tudsz mit tenni, ha jobban lazadsz akkor csak jobban szidnak.. Viselkedj rendesen, megerdemled, addig kell megallitani, amig meg lehet nevelni.

2010. máj. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Annyira hasonlítasz 3 fiúra, csak ők 16 évesek! De ha már most ilyen hü*e vagy, már bocsi, de akkor mi lesz veled? Azt hittem, azoknál a fiúknál már nem lehet rosszabb! Bocsi! Amúgy sztem tök jófej vagy!
2010. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
sokan mondták már,h jófej vokXD:D
2010. máj. 27. 13:54
 35/35 anonim válasza:

én is gitározom, és mindent megér, hogy lemondjak bármiről:)

a dohányzás meg káros:)

2010. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!