Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy enyhítsek/javítsak a...

Hogy enyhítsek/javítsak a helyzeten?

Figyelt kérdés

Nah szal az van, h ma kaptam 1 igazgatóit, mert papírfecniket égettünk a tesi öltözőben...Hát igen...elég nagy baromság volt...

nade hazajöttem és elkezdik, h én biztos cigizek, h öngyűjtó volt nálam, meg h mostantól mindennap kiürítem a zsebeimet és el fognak vinni pszihológushoz.

ugye az átlag büntetésekkel nem is lenne baj, szembenézek vele vállalom a tettem következményeit, de sztem ez már mégis túlzás?

mit tudnék csinni, h 1 kicsit azér enyhítsenek?

sztem nagyon túlspilázzák a dolgokat(jah táborba se meek...pedig tisztában vannak vele, h nekem ebben az évben ez lett volna a legfontosabb dolog az új gitár mellé)


2010. máj. 19. 18:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Odahamisíthattad volna az aláírást. Biztos van otthon aláírt dokumentumuk, fogtad volna ablaknál átmásolod aztán kész. :) Az egyik volt osztálytársam folyton ezt csinálta és kb. 10 év alatt egyszer sem bukott le vele...
2010. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
már sokszor csintam, de a kecsege ofő felhívta fatert amíg az iskolába güriztem a matekdogán
2010. máj. 19. 21:16
 13/35 anonim ***** válasza:

nem jó a hamisítás,mert ha szülői van és elkezd beszélni az ofő anyádddal v apáddal ,h mit szóltak ehhez akkor szerintem nemhogy most nem mehetnél táborba,hanem 1 évig sehova.

Ha jól tudod titkolni a dolgot akkor nincs mitől félned:Da zseb kipakolás meg annyival megúszható,hogy nem teszel semmi olyat a zsebedbe ami gyanús lenne.Ha meg a táskád is akkor meg próbálj találni egy jó relytekhelyet ahol tuti,hogy nem találnak meg semmit.:)

2010. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
vaaaaaaaan rejrtekhely:D:D:DXD
2010. máj. 20. 18:08
 15/35 anonim ***** válasza:

Jófej lehetsz:D

Hány éves vagy?

2010. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
13/f
2010. máj. 21. 06:33
 17/35 anonim ***** válasza:

Húúhhh:Đ később mi lesz veled,te jó ég..hogy megfogod bánni ezt:D de AZT A NYARALÁST NE ENGEDD,HOGY ELÚSSZON!

Sok szerencsét!

2010. máj. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
már késő...
2010. máj. 21. 19:19
 19/35 anonim ***** válasza:
Miért?
2010. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
már lemondták a jó édes kurv@ annyukat!!és kedden agykurkász nee!!!
2010. máj. 21. 19:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!