Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az ijesztő orvosi vizsgálatok...

Az ijesztő orvosi vizsgálatok igazak vagy csak rémisztgetések? (nemi szerv, meg meztelen vizsgálatok)

Figyelt kérdés

Ha ezek igazak a szülők,hogy hagyhatják?

Mért engedik megalázni a gyerekeket?Anyu,apunál sem volt.


2018. jan. 2. 16:12
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
70%
nálunk párosával kellett bemenni a dokihoz, meg egy nővér volt még bent. alsóneműig kellett vetkőzni. fejezd be a hisztit, évente egy alkalommal te is túléled mint mindenki más.
2018. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
99%
Alsóneműre kell max. vetkőzni, meztelenre nem. Ha valakinek gond van a nemi szervével, bármi, akkor kap beutalót a szakorvoshoz és ott kell megmutatni, de nem az éves iskolai vizsgálaton.
2018. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
19%
#8! "Itt még nem volt.De van barátom ahol igen és ő is olyan mint én,most is rosszul érzi magát,ott igaz egy ment be,de nem tudtak erről.Le is fagyott."' Számitogép a barátod, hogy lefagyott? Vagy mi van? Probálj normálisan fogalmazni ha azt akarod, hogy egyáltalán megértsünk!
2018. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
85%

Nekem talán egyszer volt olyan iskolai orvosi vizsgálatom ahol nézték a nemi szervünket. De ott sem kellett meztelenre vetkőznie senkinek. Azt tudom hogy egyik héten csak a lányok mentek be az orvoshoz iskolai szinten. Amikor ők letudták, mert minden napra be voltak osztva az osztályok, akkor jöttek a fiúk. Amikor a nemi szervet nézték akkor is csak alsót le kellett picit tolni, doki éppen csak oda pillantott és ennyi volt a dolog. Igazából csak félmeztelen kellett lenni hogy a doki meghallgasson, és a gerincet nézze, ennyi volt az egész. Aztán póló fel és jött a vérnyomás, súly mérés, látás vizsgálat.

Gimibe még ennyi sem volt az egész. Ott ahol vizsgált szabaddá kellett tenni és ennyi volt.

Munkahelyemen ahol dolgozom ott szigorúbbak a vizsgálatok, mindent néznek, de ott sem volt még soha erre példa hogy meztelenre kell vetkőzni.

2018. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
22%
Énmegmár láttam fényképen biciklis postást és a nagynénikém, aki egyben a keresztanyám is, na ő mesélte, hogy az unokatestvére kollégájának csináltak végbéltükrözést úgy, hogy a száján nyomták le a csövet!
2018. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

"Az itt "az én iskolámra vonatkozott,hogy ott még sose volt,hogy le kellett volna az alsó venni.Hiába évente egyszer kell kibírni,akkor se szeretnék meztelenre vetkőzni,meg az alsóm levenni.

És arról írtam,hogy a barátom ő is szégyenlős és ebben az évben volt orvosi vizsgálatuk és csak néztek amikor közölte az orvos vegyék le az alsót is,sosem volt eddig,nagyon rosszul érezte magát,meg a többiek is.

És mért nem mondja el senki,mért hallgatnak,hogy ha nem akarjuk akkor nem kell levenni?

Azért jó lenne tudni erről.Csak ez az egy vizsgálat amit nem akarnék.Mi történik ha valaki nem akarja és szól is?

De erre mi szükség most?Tesóm idejében,apuékéban mért nem volt rá szükség?

2018. jan. 2. 16:43
 17/44 A kérdező kommentje:
Azért fogalmazok furcsán,mert nem akarom hogy észere vegyék itthon,mert tanulnom kellene.
2018. jan. 2. 16:43
 18/44 A kérdező kommentje:
Ha az alsónemű fent marad az oké azzal nincs nagy bajom,bár még így se szívesen mutogatom magam.De azt nem akarom levenni.Remélem csak rémhír.
2018. jan. 2. 16:45
 19/44 A kérdező kommentje:
10/18 Pedig hidd el igen is trauma,meg megalázás ha le kell mindent venni és teljesen meztelenül állni.Ezt az orvos is tudhatná.Meg tudhatná milyen ciki amikor kamasz vagy már és azt mondják húzd le.Gondolj bele már 7-8 évesen sem mutogatod szívesen,akkor is már el tudod szégyenli magad.Hú remélem nem lesz.Tehát mondhatok nemet ilyen esetben.De akkor mi lesz?Mit csinál az orvos tegyük fel?Mért kell ez?Anyuéknál,meg a tesómnál aki most végzett 2 éve mért nem kellett?
2018. jan. 2. 16:50
 20/44 A kérdező kommentje:
Lebukktam mennem kell.Ha valaki tud valamit írjon.Remélem az iskolámba csak rémhír marad.
2018. jan. 2. 16:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!