Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az ijesztő orvosi vizsgálatok...

Az ijesztő orvosi vizsgálatok igazak vagy csak rémisztgetések? (nemi szerv, meg meztelen vizsgálatok)

Figyelt kérdés

Ha ezek igazak a szülők,hogy hagyhatják?

Mért engedik megalázni a gyerekeket?Anyu,apunál sem volt.


2018. jan. 2. 16:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
41%

Ne foglalkozz és reagálj a 81%-ra a férje beteg ès a saját fájdalmát rád hárítja,téged támad.Azt gondolja most hogy mindenki beteg lesz,aki kihagy valamit.


Nem gondolja végig,hogy gyerek vagy ès ő maga ès a férje se akárkihez megy el szűrésekre ès nem gyerekként kellett résztvennie nemi vizsgálaton.Nem gondolja végig ha neki felnőttként kellemetlen,netán akár szavaiddal élve ijesztő akkor egy gyereknek milyen fusztráló lehet már,meg félelmetes.Sok kamasz eleve nagyon szégyenlős.


Ne foglalkozz vele.És nyugi.Te döntöd el meddig vetkőzöl,mit engedsz meg.Idősebbeket kérdezz meg az iskolában akár.Lehet semmi nem lesz,ne legyél ideges előre már.Te döntesz.

2018. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Köszi.Erre nem is gondoltam,hogy ezért támadt ennyire nekem a hölgy.Akkor nem írogatok már.Legalább páran megértenek az is már valami.
2018. jan. 2. 18:32
 33/44 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem írtad, hogy hány éves vagy. De ha gimis akkor már nem vagyok olyan kis gyerek. Gimiben a lányok már bőven járnak nőgyógyászhoz is. Az se nagy ügy, pedig ott konkrétan a puncidban turkálnak. Ez van, ha orvoshoz mész. De a gimis iskolai vizsgálaton nem kell ilyet csinálni, de részt kell venned mindenképp. Ha nem mész be aznap, akkor a következő nap kell menned, legalábbis nálunk úgy volt.
2018. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező te aztán felpörögtél már bocs.... Nem volt iskolában ilyen de jártam magándokihoz Már "GYEREKKÉNT" is 14 voltam talán. Évente 1x. (nem azért mert mindenkivel összefeküdtem, hanem szimpla szűrő, megelőző vizsgálatok)
2018. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk a suliba iskolaorvosin megnézték mindenkinek hogy fel lehet-e húzni teljesen a bőrt meg a golyokat is megvizsgálták.Akinek problémás volt az kapott papirt az orvostól amit alá kellett másnapra iratni a szülökkel.Nálunk 4 fiunak is adtak papirt mert gond volt.Ketten mentünk be egyszerre alsónadrágig kellett levetkőzni azt az orvos elött kellett csak lehúzni amig vizsgált
2018. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
67%

Ne aggódj, semmire nem kényszeríthetnek az égvilágon, amit te nem szeretnél és nem engedsz meg! Anno én is rühelltem ezeket az idióta vizsgálatokat, aminek általában semmi értelmük nem volt, legalapvetőbb betegségeket és problémákat nem ismertek fel és vettek észre, vicc volt az egesz. Mondjuk ahhoz értettek, h minden második gyereknek szemüveget írjanak fel, aki nem bírta elolvasni a legeslegutolsó sorban levő hangya betűket...

Nálunk alsóneműre kellett vetkőzni és volt amikor benéztek a bugyiba. Vagyis már akinek, én se melltartót nem vettem le, se a bugyimba nem engedtem h turkaljanak. Volt olyan orvos, aki “harcoskodott” és magyarázott h kötelező, de semmit nem ért el vele, ugyanis NEM kötelező a vizsgálat és ezt sokan tudtak, akik éltek is ezzel. Ha tetszett az orvosnak, ha nem. Senki ne akarja megmondani, hogy azzal h ránéz a mellunkre, bármit is meg tud állapítani... hogy van pl ott egy csomó vagy akármi. Baromság.

2018. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
84%

Semmi szükség nincs arra, hogy nemi szerveket vizsgáljanak iskolában. A lányok járjanak rendszeresen nőgyógyászhoz, a fiúknál meg a szülők felelőssége, hogy megtanítsák nekik azt, hogy a kukijukon hátra kell húzni a bőrt minden fürdéskor. És ha az nem, vagy nehezen megy nekik, akkor meg menjenek el az urológiára megnézetni, hogy fitymaszűkületről van-e szó és mit lehet vele tenni. Akkor majd szakorvos megvizsgálja. Ezeknek a sulis vizsgálatoknak amúgy sincs túl sok értelme.


Nálunk suliban sosem kellett nagyon vetkőzni, sem általánosban sem középsuliban, csak a pólót kellett felhúzni, mást semmit (úgyhogy nyugi kérdező :D). Viszont én pár évig versenyszerűen sportoltam 12-15 éves korom között, akkor volt minden évben sportorvosi vizsgálat, ahol viszont meztelenre kellett vetkőzni. Nos, hogy ennek mi értelme volt, azt a mai napig sem értem, mert a nemi szervemet meg éppenséggel nem is nézték :D És a vizsgálat alatt végig pucéran lenni irtó rossz volt. Gondold el, hogy ott állsz egy rendelőben mezítláb, meztelenre vetkőztetve, kint van a nemi szerved, közben egy orvos előtt ott hajlonganom kellett, meg fekvőtámaszt csinálni, meg vizsgálóasztalra felfeküdni és ott nyomkodta a hasamat, mérlegre állni, magasságot mérni, mindezt ruha nélkül. És persze még egy asszisztensnő is ott ült az asztalnál, ami mivel fiú vagyok, még cikibbé tette a helyzetet. Semmi de semmi értelme nem volt!!!! Úgyhogy megértem azokat, akik az ilyesmin kiakadnak. Remélem, hogy ma már sportorvosnál sincs ilyesmi, ez kb. 10 éve volt még. Mondjuk mai eszemmel már nem hagytam volna, biztos megtagadom, dehát akkor valószínűleg úgy voltam vele, hogy essünk túl az egészen mihamarabb, ha kötekedek, csak tovább tart és úgyis megcsinálják.

2018. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
63%

Egyedül a fiúknak a heréjét szokták megtapintani - NEM, nem meztelenül, hanem alsón keresztül -, hogy leszálltak-e.


Ha nem, az ugyanis elrákosodhat meg nemzőképtelenséghez vezet.

2018. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a bugyi, melltartó, zokni maradhat, de így is elég kellemetlen, ahogy öregnénik vizsgálgatnak.
2018. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm a megértő válaszokat,az biztos meztelen vagy nemi szerv vizsgálatot nem fogok engedni és az utolsó pár válasz igen jó volt,hogy értik mi a gondom.A sport orvosos történethez annyit tudok hozzászólni,hogy nem tudom milyen sportra járták,de van pár barátom akik versenyszerűen sportoltak illetve van aki még most is űzi,az egyik fiúként társastáncra járt,a másik meg focizni és egyiknél sem volt meztelen vizsgálat.De ők is hallottak róla,de állítólag ez az orvoson múlik.Bár elég szenya az orvos,amikor a legalapvetőbb vizsgálatokat amikhez még vetkőzni sem kell meztelenül akar végig csináltatni,meg mindent levetett amikor nem is vizsgál ott meg.Ez baromi ciki.Kiakasztanak az ilyen orvosok.



A gimis lányokhoz meg annyi,nem mindegyik gimis lány jár nőgyógyászhoz még azok közül sem akik már csinálják,meg azért nem mindegy hogy te magad kerestél egy orvost és döntöttél úgy hogy elmész.Van olyan barátnőm kicsit idősebb már 18 éves,hogy csak fogamzásgátlót írt fel az orvos neki és sosem vizsgálta még meg,csak a legelején vérvételre küldte a gyógyszer kiírása előtt,szűzként ment el az orvoshoz gyógyszerért az orvosnak is elmondta,hogy szeretne a barátjával lefeküdni és emiatt kell a gyógyszer.Meg nem minden középiskolás csinálja,kezdi korán a nemi életet,nagyon sok hazudozik,mert leszólnak ha még szűz vagy,sokan csak hazudoznak.

De 8.-as vagyok,csak vannak idősebb barátaim is,bár ők inkább haverok,tőlük szerzek pár infot.


Szerintem minden mire fogják a boxert,bugyit ne akarja senki se lehúzatni,vagy belenézni,ha csak magad nem engeded,vagy szeretnéd.Ne akarjanak férevezetni senkit,hogy muszály megtenni és megalázkodni,meztelenre vetkőzni.


A here leszállásának meg ha jól tudom születés után meg kell történnie és le is ellenőrzik baba korban,meg kisgyerekkorban többször is megnézik hogy a herével,fitymával minden rendben,ezt iskola megkezdése előtt el kell rendezniük és iskolás korban meg már hagyják ezzel békén a diákokat.Ha nem száll le babaként akkor az orvosok megoldják.

2018. jan. 3. 19:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!