Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az ijesztő orvosi vizsgálatok...

Az ijesztő orvosi vizsgálatok igazak vagy csak rémisztgetések? (nemi szerv, meg meztelen vizsgálatok)

Figyelt kérdés

Ha ezek igazak a szülők,hogy hagyhatják?

Mért engedik megalázni a gyerekeket?Anyu,apunál sem volt.


2018. jan. 2. 16:12
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
74%

"Nem gondolja végig,hogy gyerek vagy ès ő maga ès a férje se akárkihez megy el szűrésekre ès nem gyerekként kellett résztvennie nemi vizsgálaton."

Életem első nőgyógyászati vizsgálata és bizony alulról letolni mindent dolog 13 évesen volt! Na, hoppá! Az még szerintem gyerekkor. Na, b..sszus.

Amúgy a nőgyógyászati járóbeteg ellátás keretei között az SZTK-s kórházban, ahová nem én választottam orvost, hanem aki éppen rendelt. Szóval ennyit az elméletekről.

És az ilyen, aki fiatal tinédzserként, mert szerintem a kérdező is kb. abban a korban van, ha már most így bestresszel az ilyen dolgokon, az felnőtt korában is ugyanezt fogja tenni. Mert nem úgy fogja fel, hogy elmegyek orvoshoz, mert nem akarom, hogy bármi bajom legyen, vagy szeretném, hogy kiderüljön, hogy van-e esetleg valami gondom, vagy minden rendben van-e velem, hanem, hogy én, urológushoz? Isten őrizz! Majd ha nagyon muszáj.

2018. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
94%
Szia én pont most voltam , és nekem csak a felsőt kellett levenni de melltartó maradt , viszont egy melltartóba voltm mindenki kint ült kitárták z ajtót , és mindenki látott , igen fiuk is , de szerencsére olyan kapcsolatba vagyok mindenkivel hogy csak jót nevettünk rajta :D
2018. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kommentelők!


Nem esett még le itt senkinek, hogy ez is csak egy hagyományos provokatív kérdés?


A kérdező rendszeresen a Férfiak egészsége c. témakörben terjeszti szokványos kis baromságait nagy prűden, számos egyéb felhasználóneve is ismert, arról nyomkodja önmagát fölfelé, különben már rég nem 46%-on állna! Plusz arról kommentelget a saját kérdéseibe is válaszolóként!


Ez a kérdés olyan, mint egy emlékeztető oltás: Egyszer már be akarta oltani vele a köznépet, és hogy a beadott legyengített vírusra idővel emlékezzen a szervezet, idővel később ad még egyet!

Itt ugyanez van! Párszor már kiírta ezt a kérdést, sőt maga is hozzászólt a saját kérdéseihez egy másik felhasználójáról, azért, hogy reakciót váltson ki belőletek, és mindenki emlékezzen mindenkit a saját hisztis kis hülyeségére, kiír egy kérdést lehetőleg minél provokatívabban, mert így garantáltan mindenki ráharap, hátha lesznek, akik egyetértenek vele, bennük ezt a hisztit pedig felerősíthesse, ezzel még szégyenlősebbé téve a már amúgy sem kevésbé szégyenlős tiniket, fiúkat!


A kérdező csak figyelmet akar, és amúgy rég nem iskolás már!

Ne dőljetek be neki! Ez a kiírt kérdés csak egy FAKE!

2018. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
63%

En lany vagyok, de tavaly nalunk is volt "ilyesmi" vizsgalat. Kb 4esevel mentunk be, mertek vernyomast, sulyt, magassagot stb.. le kellet vetkozni felulrol es megnezte a mellunk h nincs-e csomo benne, utanna megfordultunk, megneztek a gerincunk(le is kellett hajolni... Xd kepzelheted milyen lehettet meg 3masik osztalytars elott, hogy ott log a melled.. xd)

Egyebkent en is raparaztam, nem szivesen mutogatom magam idegeneknek, de ha egeszseges vagy nincs miert aggodni, amint vege a vizsgalatnak megnyugszol.. vagy menj el egy magan orvoshoz es csinaltasd meg ott, es a sulis vizsgalaton meg mondd, hogy nincs szukseged vizsgalatra, mert teged mar vizsgalt meg szakember (vidd magaddal az eredmenyt is)

Az orvos masnap mar nem is fog emlekezni rad, ha meg valami nics rendben ott lent, jobb ha hamar kiderul.

2018. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!