Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok, ha kamaszként ennyi...

Sok, ha kamaszként ennyi mindenen szeretnék változtatni magamon? Hogy győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Még senkinek nem beszéltem erről, egyedül az ajakfeltöltést említettem itthon (hyaluronsavval). Anya azt mondta, hogy majd az érettségi után visszatérünk rá.

Viszont szeretném megcsináltatni a melleimet és az orromat is, még 21 éves korom előtt. A melleimmel az a gond, hogy elég picik, szeretnék egy C kosarat... Az orrom szerintem meg túl nagy az arcomhoz képest.

A számból meg nem kacsaszájat akarok, hanem csak szeretném, ha kicsit teltebbek, dúsabbak lennének az ajkaim. A hyaluronsav hatása amúgy is elmúlik 2-3 hónap alatt.


Igazából ha elégedetlen vagyok valamivel, azon próbálok változtatni. Pl. a fogaimat fehérítem, a súlyomra figyelek edzéssel+diétával/helyes étrenddel, de az orrom formájával egyedül nem tudok mit kezdeni. Anya is azért fél az ajakfeltöltéstől, mert hogy mi lesz, ha elrontják és hogy olyan lesz utána a szám, mintha megcsípte volna valami, vagy allergiás lennék. (Kb ilyesmit szeretnék amúgy: [link] ) Vannak lip kit-jeim, mindig megcsinálom rúzsozás előtt ceruzával a számat, de hiába ez a "trükk", nem lesz tőle ilyen a szám.


Idén tavasszal érettségizek, szóval nem kis 15-16 évesként gondolkozom ezen.



2018. febr. 13. 20:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

De jó hogy ez a legnagyobb bajod!

Ha a szüleid engedik akkor nincs gáz!

2018. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Borzalmas lehet ma fiatalnak lenni.. Ezeknek az elvarasoknak nem lehet megfelelni..es jonnek az ilyen kerdesek :( Igen, sok.. Ha azt mondanad, hogy hatalmas orrod van vagy elallo fuleid, akkor meg azt is mondanam, hogy muttesd meg..De itt nem errol van szo.. Elcseszett ez a vilag.
2018. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%
Amit most itt felsoroltál, kb 1,5-2 millió forint. És bár szerintem ez a száj már bőven a kacsaszáj kategóriája, mire összejön ez a pénz rá, ezer más fontosabb dologra tudod majd elkölteni.
2018. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%
Rondanak szulettel az is maradsz. A plasztika sem fog csodat tenni.
2018. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy ez lenne a legnagyobb bajom... Ha valaki arról ír ki kérdést, hogy mitől zúg a kocsija, akkor az azt jelenti, hogy az a legnagyobb gondja?!

De vannak olyan dolgok az én életemben is, amik nem tartoznak másra/egy anonim oldal felhasználói nem tudnának segíteni.


Az anyagi oldalát sem szeretném kitárgyalni itt, nyilván mindenkinek más fér bele a keretbe. Nem néztem még utána az áraknak, de azzal tisztában vagyok, hogy ezek nem olyan dolgok, amik pár tízezer forintba kerülnének.

2018. febr. 13. 20:17
 6/32 anonim ***** válasza:
72%

És milyen munkával keresed meg rá a pénzt?

Szülőktől ilyen baromságokra pénzt kérni masszív pofátlanság. Őrültség azt hinni, hogy boldogabb leszel nagyobb szájjal meg mellel és kisebb orral. Az értékrended nagyon fel van borulva!

2018. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez nem kacsaszáj akkor milyen szerinted? Nekem ez már nagyon mű és durva, örömlányos.
2018. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%

Ez bőven kacsaszáj kategória 🤣


Nem baj, én ennèl több dolgot szerettem volna, szeretnék még most is így 30 évesen, de egyszerűen nincs rá lehetőségem. Nem csak a pénz miatt, már vannak ezeknél fontosabb dolgok

2018. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Én is sok mindent megszerettem volna csináltatni és még mindig jó lenne. De sajna nem futi rá, úgyhogy ha a szüleid finanszírozzák, orulj neki es csináltasd meg!
2018. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy az anyagi részét hagyjuk...

Nem is szeretnék válaszolni az olyan kérdésekre, hogy milyen pénzből oldom meg.


Az a baj, hogyha én szeretnék valamit, azt általában megteszem (legalábbis eddig így volt, mindennel). Ezeket pedig már elég régóta akarom, meg nagyon sok before-after képet is néztem, olvasgattam ezekről.

2018. febr. 13. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!