Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok, ha kamaszként ennyi...

Sok, ha kamaszként ennyi mindenen szeretnék változtatni magamon? Hogy győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Még senkinek nem beszéltem erről, egyedül az ajakfeltöltést említettem itthon (hyaluronsavval). Anya azt mondta, hogy majd az érettségi után visszatérünk rá.

Viszont szeretném megcsináltatni a melleimet és az orromat is, még 21 éves korom előtt. A melleimmel az a gond, hogy elég picik, szeretnék egy C kosarat... Az orrom szerintem meg túl nagy az arcomhoz képest.

A számból meg nem kacsaszájat akarok, hanem csak szeretném, ha kicsit teltebbek, dúsabbak lennének az ajkaim. A hyaluronsav hatása amúgy is elmúlik 2-3 hónap alatt.


Igazából ha elégedetlen vagyok valamivel, azon próbálok változtatni. Pl. a fogaimat fehérítem, a súlyomra figyelek edzéssel+diétával/helyes étrenddel, de az orrom formájával egyedül nem tudok mit kezdeni. Anya is azért fél az ajakfeltöltéstől, mert hogy mi lesz, ha elrontják és hogy olyan lesz utána a szám, mintha megcsípte volna valami, vagy allergiás lennék. (Kb ilyesmit szeretnék amúgy: [link] ) Vannak lip kit-jeim, mindig megcsinálom rúzsozás előtt ceruzával a számat, de hiába ez a "trükk", nem lesz tőle ilyen a szám.


Idén tavasszal érettségizek, szóval nem kis 15-16 évesként gondolkozom ezen.



2018. febr. 13. 20:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%

Itt egyikünk sem tudja, pontosan hogy nézel ki, milyen a szád, melled, orrod. De úgy tűnik nekem, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a tökéletes megjelenésnek. Senki nem tökéletes, és szerintem, ha ezeket az esztétikai beavatkozásokat kieszközölöd, találni fogsz magadon valami újabb "hibát", így kialakul egy ördögi kör.

Próbálj meg nem ennyire a külsőségekkel foglalkozni, szeresd magadat úgy, ahogy vagy.

Egyébként a száj, amit linkeltél, szerintem is túlzó.

2018. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%

Annyira tudtam, hogy valami (botrányos) amcsi celeb lesz a képen.

Ugye tudod, hogy egy dolog, hogy kimegy a hatása, de a bőr egy idő után nem fogja bírni a feltöltést. És akkor nagyon béna lesz a szád.

Ha megfogadsz egy tanácsot, először pszichológussal beszélj. Ha Ennyi mindent akarsz magadon változtatni súlyos testkép zavarod és önértékelési problémád lehet.

Ha így sem változik a véleményed, akkor hajrá.

2018. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
76%

De kis tini vagy, attól hogy érettségizel nem leszel komolyabb.

Tudod hogy ezeknek kövezkezménye is lehet? Örök életedre ott lehet az arcodon.

Nem ettől leszel értékesebb max egy ribi aki csak arra kell..

2018. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Rib..nc nem csak a kinézetétől lehet valaki (sőt). Ha az lennék, akkor most, kis cicikkel is tudnék úgy viselkedni, nem kell ahhoz plasztikai műtét.
2018. febr. 13. 21:07
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

Max. 2 évvel vagyok idősebb tőled, de ez szerintem is sok. Nekem olyan, mintha önértékelési problémáid lennének, és a külsőt tartod a fontosnak (természetesen tévedhetek is). Azzal nincs baj, ha magabiztos vagy és vannak céljaid, de gondolj bele, hogy a "szépség" relatív, emellett nem állandó állapot. Írtad, hogy az ajakfeltöltés 2-3 hónapig tart. És mi lesz utána? Megint megcsinálod. Aztán megint. És megint. Végül teljesen tönkreteszed a szádat.

Illetve ahogy korábban is írták, könnyen "ráfügghetsz" a plasztikai műtétekre, mindig találni fogsz valamit, amit meg akarsz változtatni magadon, mert el akarod érni a "tökéletes kinézetet", ami viszont nem létezik.

Keskenyebb ajkakkal, kisebb mellekkel, és "picit nagyobb orral" is lehetsz szép, dögös, stb., ha olyan a kisugárzásod.

Amíg nem valami nagyon durva szépséghibáról van szó, vagy nem egy szükséges beavatkozásról, addig szerintem ne akard ezt.

Persze gondolom nem egy anonim oldal válaszai fognak meggyőzni téged, csak gondold át még ezt.

Senki sem tökéletes, a netes képek többsége szerkesztett, a sztárok nagy része is sok beavatkozáson van túl, és vannak olyan emberek, akik számára nem azok a "tipikus bombázó" nők jönnek be.

Amíg igényes vagy, odafigyelsz magadra, nincs probléma, hidd el.

Amit még fontos eldönteni, hogy te magadnak akarsz így kinézni, vagy egy média által sugallt, "tökéletes" kinézetre hajtasz, mert úgy érzed, csak így tudsz érvényesülni?


Remélem, úgy fogsz végül dönteni, amit később nem fogsz megbánni:)

2018. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
40%
A pénzt rosszlányokon szednéd össze? :D
2018. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

Kértem, hogy az anyagi részét hagyjuk...

Nem is szeretnék válaszolni az olyan kérdésekre, hogy milyen pénzből oldom meg.

Tehat egyertelmu hogy nem a sajat zsebedbol fizetned.


Az a baj, hogyha én szeretnék valamit, azt általában megteszem (legalábbis eddig így volt, mindennel)

Tehat elkenyeztetett hercegno vagy. Itt az ideje pofara is esni, es megtanulni hogy nem korulotted forog a nap.


Az orrom szerintem meg túl nagy az arcomhoz képest.

Szerintem meg az egesz arcod, visszavehetnel belole.

2018. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

# 15

Köszönöm szépen a válaszodat. :D

Igazából tudom, hogy önértékelési gondjaim vannak, még ha nem is túl súlyosak. Mindig szeretnék jobb lenni. Ha elérek egy célt, akkor azonnal újat keresek, legyen szó iskolai dologról, vagy akár magéletiről.

A barátom szerint így is tökéletes vagyok, meg Ő már a sminkelési mániámat sem érti, hogy minek készülődök 1-másfél órát, mikor a nap végén ugyanúgy lemosom az egészet...



# 16

Nem, valakinek a szülei adnak pénzt, amíg tanul és nem dolgozni küldik délután, iskola után!:)



andrysh

"Tehat egyertelmu hogy nem a sajat zsebedbol fizetned. "

Nagyon ügyesen összeraktad, hogy 17 éves gimnazistaként nincsenek felesleges millióim. De nyilván ha autót kaptam, miután meglett a jogsim, és eddig semmilyen dologra, amit szerettem volna, nem volt nemleges a válasz, akkor valószínűleg erre is meglenne a keret.

"Tehat elkenyeztetett hercegno vagy. Itt az ideje pofara is esni, es megtanulni hogy nem korulotted forog a nap. "

Nem elkényeztetett vagyok, hanem céltudatos. Ezzel a mondattal nem arra utaltam, hogy megkapok mindent, hanem úgy értettem, hogy teszek a céljaimért. Például nem voltam elégedett az alakommal, elkezdtem személyi edzőhöz járni és figyelni arra, hogy miket eszem. Feleslegesnek tartottam az iskolai nyelvórákat, letettem belőlük az osztályozó vizsgát.

Tudom, hogy "nem körülöttem forog a nap", de szerintem nem szükséges azért rossz életet élni, vagy elégedetlennek lenni, mert "mégis minek változtassak". Neked is javaslom, hogy kezdj valamit az életeddel, mert süt a válaszodból az elkeseredettség. Sok sikert hozzá!:)

2018. febr. 14. 14:18
 19/32 anonim ***** válasza:
37%
Meg ha min 20-30 evvel ezelott javasoltad volna hogy kezzek valamit, tan hasznos lett volna a biztatas.
2018. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
14%
Elég baj, ha ilyen kis tucat akarsz lenni. Ez a száj tipikusan olyan, ami nem sok nőnek van természetesen, tehát lerí, hogy nem igazi. Nagyobb melltől sem leszel jobban nő. Nem ezen múlik.
2018. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!