Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok, ha kamaszként ennyi...

Sok, ha kamaszként ennyi mindenen szeretnék változtatni magamon? Hogy győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Még senkinek nem beszéltem erről, egyedül az ajakfeltöltést említettem itthon (hyaluronsavval). Anya azt mondta, hogy majd az érettségi után visszatérünk rá.

Viszont szeretném megcsináltatni a melleimet és az orromat is, még 21 éves korom előtt. A melleimmel az a gond, hogy elég picik, szeretnék egy C kosarat... Az orrom szerintem meg túl nagy az arcomhoz képest.

A számból meg nem kacsaszájat akarok, hanem csak szeretném, ha kicsit teltebbek, dúsabbak lennének az ajkaim. A hyaluronsav hatása amúgy is elmúlik 2-3 hónap alatt.


Igazából ha elégedetlen vagyok valamivel, azon próbálok változtatni. Pl. a fogaimat fehérítem, a súlyomra figyelek edzéssel+diétával/helyes étrenddel, de az orrom formájával egyedül nem tudok mit kezdeni. Anya is azért fél az ajakfeltöltéstől, mert hogy mi lesz, ha elrontják és hogy olyan lesz utána a szám, mintha megcsípte volna valami, vagy allergiás lennék. (Kb ilyesmit szeretnék amúgy: [link] ) Vannak lip kit-jeim, mindig megcsinálom rúzsozás előtt ceruzával a számat, de hiába ez a "trükk", nem lesz tőle ilyen a szám.


Idén tavasszal érettségizek, szóval nem kis 15-16 évesként gondolkozom ezen.



2018. febr. 13. 20:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk nekem ha telt volna rá és megcsináltam volna a mellem most már megbántam volna.
2018. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
63%

Igen, sok. Nem csak kamaszként lenne sok, hanem felnőttként is. Tudod mi akarsz lenni te kérdező? Bimbo.

Tudod mi az a Bimbo? Akik azért műtetik szét magukat, hogy szexuálisan vonzóbbnak találják őket és ezt nem is tagadják meg szeretik is, hogyha csak arra kellenek a férfiaknak. Te is ezen az úton haladsz. Ezért akarsz nagyobb melleket meg ezért akarsz kacsaszájat (ez már kacsaszáj, amit linkeltél). Nyugodtan tagadhatod, de eléggé lejön az írásodból az egész bimbo lét. Az órákig tartó sminkelés is a bimbo léthez tartozik.

Nem, nem vagyok plasztikai műtét ellenes, beszéltem már olyan nővel, akinek voltak szillikon mellei. Viszont neki azért voltak, mert mellrák miatt a bal mellét el kellett távolítani, normálisan, hogy ne legyen feltűnő meg csak úgy tudták megoldani, ha a jobb is plasztikai műtét alá esik.

2018. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%

Hát figyelj, ez a te dolgod. Neked kell tudnod, hogy mivel mennyire vagy elégedett és mivel nem, miért nem vagy vele elégedett, szeretnél-e rajta változtatni, mi az ami még belefér stb., tehát ebbe szerintem egy kívülálló nem tud beleszólni és szerintem nem is kell. Az a lényeg, hogy adj magadnak időt és alaposan gondold át a dolgokat, hogy biztosan szeretnéd-e és utána kell járni mindennek, hogy nehogy utólag megbánd vagy esetleg ne azt a végeredményt kapd, amire számítottál (tehát pl. ez a szájfeltöltés egy érdekes kérdés, mert én például láttam és látok nagyon szép természetesen telt és vastag ajkakat (nekem is nagy, vastag szám van), viszont valóban szép feltöltött ajkakat én még nem láttam-persze ez nem azt jelenti, hogy nincs is-gyakoribb az, hogy valóban ilyen kidudorodó, "kacsaszáj" lesz belőle). Azzal is számolni kell, hogy milyenek az adottságaid, mert azért azok is egyfajta határt szabnak, hogy még mi az amit "elbír" a tested.


Én úgy gondolom, hogy bizonyos esetekben jó, hogy létezik plasztikai sebészet és szerintem ez nem egy ördögtől való dolog. Ettől nem lesz senki ribi (sosem értettem, hogy ennek mégis mi köze van hozzá...baromság úgy ahogy van), se hülye agyatlan liba (ugyanúgy baromság, semmi köze nincsen hozzá). Nem értem, hogy miért baj az, hogy ha az ember valamivel nem elégedett és van rá lehetősége, hogy azon a dolgon változtasson és ezt meg is teszi. Én is egy elég határozott, öntudatos személyiség vagyok és, ha nekem van egy elképzelésem, hogy mit szeretnék, akkor arról engem senki nem tud lebeszélni, senki nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről és nem fogok kompromisszumot sem kötni. Az lesz, amit én akarok. Én úgy gondolom, hogy ha az ember őszinte magához, ismeri önmagát és olyan döntéseket hoz, amik megfelelnek az értékrendjének, amikkel tud azonosulni stb., akkor azokat nem fogja megbánni. Nekem például van egy ismerősöm, akinek kis mellei voltak (szinte teljesen lapos volt) és ebbe ő már teljesen bele volt betegedve, mondhatott neki bárki bármit, ő nem tudta elfogadni magát, csúnyának látta stb. Nyilván valahol ez is pszichés probléma, amit lehet kezelni, járt is pszichológushoz, de a konkrét problémája, hogy neki kvázi nincsen melle, nem oldódott meg. Megcsináltatta a melleit, így ruhán keresztül nekem úgy tűnik, hogy jól sikerült, jól áll neki és azóta ki van virulva, látszik rajta, hogy mennyire örül neki és boldog.


Én most nem rábeszélni akarlak a műtétekre, mert ez a te döntésed és én abszolút nem is ismerlek, nem tudom milyen a személyiséged, hogyan nézel ki stb., csak ezt le akartam írni, mert én nagyon nem szeretem azt, hogy az emberek ennyire ellenzik a szépészeti beavatkozásokat és előítéletesek. Én azt mondom, hogy gondolkodj rajta, gondold át többször is és úgy dönts, ahogyan TE a legjobbnak érzed!

2018. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem nem sok. Én is pont ezt a három dolgot szeretném magamon megcsináltatni, bár én már mindjárt 21 leszek, szóval nyilván nem 21 éves korom előtt, de mondjuk úgy max. 5 éven belül mindet.

Egyiknél sem akarok drasztikus változást, csak szeretném, ha kicsit szebbek lennének.

Kylie szája amúgy nagyon szép lett, de ő azért egy kicsit túltolta szerintem. :D

2018. febr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Félreértettél. Nem azért írtam le az árakat, mert nem hiszem el, hogy a szüleidnek van rá pénze, hanem azért, mert plasztikai sebészeten dolgozom, így tisztában vagyok az árakkal.
2018. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%
Én ha a szüleid helyében lennék, hiába lennének millióim, nem adnék arra pénzt hogy a lányom gumibabává műttesse magát. Elkényeztetett vagy, nem kicsit.
2018. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
11%
Ühüm akkor ki finanszírozza? Kiknek teszed szét a lábadat, amiből meg tudod majd fizetni?
2018. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
78%
Ja, igen, én nem szólnék bele, de hogy egy rappent nem adnék bele, abban is biztos lehetnél.
2018. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
95%
Az önértékeléseden dolgozz, és majd belátod, hogy nincs szükséged műtétre.
2018. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valakinek a teste, arca, úgy jó, meg arányos, ahogyan van, (kivéve ha pl. betegség miatt súlyos deformáltság van rajta). Nekem is pl kicsit nagy az orrom, de az arcomon az úgy ott jó helyen van, és rosszabbul meg plasztikabbul néznék ki, ha kisebb lenne. Nekem nagy kebleim vannak, sok hétköznapi dolog nem egyszerű (a ruhavásárlás pl egy tortúra!!!! kinézel egy cuki kis ruhát, hát persze hogy mellben szűk...), de ez így jó a testemen, mert a hátsóm, csípőm is szélesebb, meg olyan az izmaim felépítése is, hogy nem vagyok egy vékonyka, filigrán ember. Van egy ismerősöm akinek szintén kis mellei voltak, és hozzá az egész teste vékonyka volt, megműtette, és borzalmasan aránytalan lett az egész teste :SSS


Önmagában az ajakfeltöltés nem feltétlenül probléma, bár szerintem Kylie Jenner túl műanyag... :"D Mondjuk vannak nagyon jól megcsinált ajakfeltöltések is. Ha azt megbeszéled a szüleiddel, az még szerintem rendben van, a többit szerintem érdemes jegelned!

2018. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!