Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Sok, ha kamaszként ennyi...

Sok, ha kamaszként ennyi mindenen szeretnék változtatni magamon? Hogy győzhetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Még senkinek nem beszéltem erről, egyedül az ajakfeltöltést említettem itthon (hyaluronsavval). Anya azt mondta, hogy majd az érettségi után visszatérünk rá.

Viszont szeretném megcsináltatni a melleimet és az orromat is, még 21 éves korom előtt. A melleimmel az a gond, hogy elég picik, szeretnék egy C kosarat... Az orrom szerintem meg túl nagy az arcomhoz képest.

A számból meg nem kacsaszájat akarok, hanem csak szeretném, ha kicsit teltebbek, dúsabbak lennének az ajkaim. A hyaluronsav hatása amúgy is elmúlik 2-3 hónap alatt.


Igazából ha elégedetlen vagyok valamivel, azon próbálok változtatni. Pl. a fogaimat fehérítem, a súlyomra figyelek edzéssel+diétával/helyes étrenddel, de az orrom formájával egyedül nem tudok mit kezdeni. Anya is azért fél az ajakfeltöltéstől, mert hogy mi lesz, ha elrontják és hogy olyan lesz utána a szám, mintha megcsípte volna valami, vagy allergiás lennék. (Kb ilyesmit szeretnék amúgy: [link] ) Vannak lip kit-jeim, mindig megcsinálom rúzsozás előtt ceruzával a számat, de hiába ez a "trükk", nem lesz tőle ilyen a szám.


Idén tavasszal érettségizek, szóval nem kis 15-16 évesként gondolkozom ezen.



2018. febr. 13. 20:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Az orr, mellplasztikát meg tudom érteni adott esetben, van egy ismerősöm, 26 éves, alkatilag 12 szegény teljesen sík, komolyan, mellé 160 centi, na őt pl meg tudnám érteni ha plasztikáztatna magának valami mell félét.

Viszont ez a száj szerintem is sok, főleg hogy vékonyka ajkakból ilyet természetesen kinézőnek nem tudsz csinálni. Vannak esztétikus munkák, Katrin berndt youtuber pl egy időben töltette, neki szerintem még szép.

Amúgy kérdező, szerinted nem vagy elkényeztetett hercegnő kommentekben mégis azzal janiztál hogy neked aztán semmire nem mondtak nemet a szüleid, mindent megkapsz, 17 évesen kocsit, szerinted majd csak úgy odadobnak pár milliócskát a kislányuknak had plasztikázza el... Ez az elkényeztetettség szótári definíciója képletesen fogalmazva.

2018. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
31: A szükségtelen mell, orr és egyéb plasztika a Bimbo lét eleme. Ahogy korábban írtam a kérdező bimbo akar lenni.
2018. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!