Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti ezt engednétek?

Szülők ti ezt engednétek?

Figyelt kérdés
A lányom barátnőjének a nagynénjéék kint laknak Frankfurtba és elszeretnének ketten utazni repülővel hozzájuk a nyáron. A nagynénje a légitársaságnál dolgozik,így megkérné a stewardeseket,hogy jobban ügyeljenek rájuk. Én vinném ki őket autóval a Ferihegyi repülőtére és mi után le szálltak Németországban ott várná őket a lányom barátnőjének a rokonai. Most fognak végezni a lányok a nyolcadikkal,és azzal győzködnek minket,hogy túlestek a felvételin és kijárták a nyolc évet,meg hogy nagyon sokat tanultak. Biztossan lenne olyan,hogy a lányok egyedül mennek be plázázni de olyan is lenne hogy a rokonokkal lenének. 7-10 napra mennének.

2019. ápr. 5. 22:47
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
53%
én elengedném
2019. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Igaz, nem 14, de alig 15 évesen egyedül repültem a Heathrow-ra Londonba ès vissza, majd Dublinba is rá 2 hónapra. Volt szerencsém rokonlátogatni/nyaralni mindkét helyen. Engem is riogattak, hogy a Heathrow-ról majd nem találok ki, de azzal szembesültem, hogy totál analfabétának kell lenni hozzá, hogy ne tudd követni a nyilakat, "gate xy" vagy "exit", ettől nem félteném.

A többi attól függ, mennyire megbízható a másik család. Én biztos engedném, mert magam is nagy utazó vagyok már tini korom òta, középsuli alatt már Cipruson diákmunkáztam és még nem nyelt el egy reptér sem :)

2019. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Majdnem egy évvel ezelőtt nyáron teljesen egyedül repültem Amerikába úgy hogy éppencsak elmúltam 16. Rokonokhoz mentem,két hétre. Kilencediket akkor fejeztem be. Pedig nekem aztán abszolút nem ,,mindent megengedő" szüleim vannak. Milyen a lány barátnője? Ismered a rokonságot? Azért nem árt velük egyeztetni, beszélgetni. De szerintem ha ez tényleg úgy lesz lebonyolítva ahogy le van írva a kérdésben nem lehet baj.
2019. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!