Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá/hogyan reagálnátok le ha a 14 éves lányotok egy 30 éves férfival lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 04:47
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
91%
én átéltem ezt, de nem mint szülő, hanem én voltam az a 14 éves lány. Hát nagyon okosan viselkedett anyukám, mert nem tiltott, de elmondta, hogy nem örül neki. megpróbált inkább a barátnőm lenni, hogy tudjon jó tanácsokat adni. a kapcsolat meg nem fog sokáig tartani nyugodj meg. inkább támogasd, hogy mindent elmondjon neked és tudd kicsit terelgetni.
2010. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
74%
utolsó vagyok. mi tényleg szerelmesek lettünk, és küzdöttünk ellene. aztán 5 évig jártunk és sok mindent tanultam tőle.
2010. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
56%
És ha szabd kérdeznem miért lett vége? Amúgy hogy a kérdésre válaszoljak, én biztos félteném a gyerekem, és mindenképpen beszélgetnék a férfival, de ha úgy látnám, hogy normális, akkor szerintem nem állnék az útjukba.
2010. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
68%

Miért kéne az útjába állni?


Amúgy, a 14-15 éves srác vajon biztos, hogy nem CSAK dugni akar?

Aztán ki garantálja, hogy nem csak dugni akar?


Eztetet magyarázza meg má nekem valaki itten :D

2010. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
64%
Én elmondtam a lányomnak hasonló helyzetben, hogy egy felnőtt férfi bizony nem csak beszélgetni akar. Vagyis egyértelműen szexuális igényei is vannak, amit nem egy iskolásnak kell kielégítenie. Vagyis nem engedtem, de nem tiltással. Nem is lett semmi. Pedig kisebb volt a korkülönbség.
2010. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy lány, akit 9 évesen ismertem meg (akkor én 20 éves voltam) és első látásra nagyon megtetszett. Természetesen nem történt közöttünk semmi. 5 év mulva ő szeretett volna velem kezdeni, de akkor éppen párkapcsolatban éltem (3 év korkülönbség), és sajnos hűséges típus vagyok. Elég az hozzá, hogy a végén sohasem lettünk egymásé, ő nagyon sokat csalódott azóta, én úgyszintén, és utálom magam amiatt, hogy amikor 14 volt, nem én voltam naki az első. Hátha még most is boldogan élnénk... Most ő 25 és mindketten egyedül élünk. (Ez egy szomoru végü mese volt.)
2010. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
38%

Ha az egy öszinte érzelmi kapcsolat miért ne, sex nem kötelező. És ha igen akkor is a 30-as legalább vigyáz is

hogy ne terhesség legyen.

Saját példa én 32 Ő 16 és 14 évig voltunk eggyüt egy gyönyörű kapcsolatban /és még ma is ha a YU háború nem ve-

tett volna véget ennek/.

2010. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
49%

20 vagyok és nem anyuka, de szerintem ez még jó is..a 14 évesek ha sexre kerül a sor csak játszanak/próbálkoznak...a védekezésről fogalmuk sincs.. a 30 éves már tudja mit csinál, és valszeg jó lesz neki az első..és nem csak egy strigula lesz egy 14/15 éves gyakorló fiúcska könyvében...

20/L

2010. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
63%

Erről van szó.


A 30 éves nem valószínű, hogy beleviszi veszélyes helyzetekbe, mert már tudja, hogy mi van.


Azt meg a nők és a lányok tudják a legjobban (nézzetek magatokba, tudjuk nagyon jól, nem kell a púder itt, lehet őszintén) hogy úgyis az lesz, amit a nők/lányok akarnak, mert ez mindig is így volt és mindig is így lesz. És amikor a 30 éves pasit fogja megunni a szeszélyes kisp***a, akkor az ugyanúgy repülni fog, mint a 15 éves pattanásos karcsika, nem változtat a lényegen ez

2010. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
25%
Pedig vannak férfiak akik csak használják a nőket. Mindegy, hogy egyedülálló, házas vagy fiatal. Ez sajnos tény. A férfiak rosszabbak, mint hinnétek. Persze mindig akad partner is hozzá.
2010. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!