Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá/hogyan reagálnátok le ha a 14 éves lányotok egy 30 éves férfival lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 04:47
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Komment az előzőhöz:

Fekete-fehéren gondolkozol. Életkori sajátosság, az ego ereje mutatkozik. Tényleg van mit tanulnod! :)

2010. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
52%
nem gondolkodom fekete-fehéren :D..ha ismernél tudnád, de ehhez a kérdéshez nem tudtam mást írni...nem volt 14 évesen 30as pasim, mert kb nem kellettem senkinek, de tudod bánt a gondolat, hogy még ha kelletem is volna, akkor se hagyják az úgymond "tapasztaltak", mert ugye ez "szabálytalan" és "nem illik"...
2010. szept. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Félreértesz! Nem "szabálytalan és nem illő", hanem erős valószínűséggel "fájdalmas" következménnyel járhat. Nem feltétlen, de valószínűleg. Ha nem kellettél senkinek 14 évesen, nem biztos hogy olyan nagy baj. Csak azért pasizni ennyi idősen, mert a többiek már teszik, nem jó vonal. Akkor sem kell bármi áron és bárkivel, ha valóban neked hiányzik. De itt nem a lány szemszögéből ítélem el a dolgot, értsd meg! A pasit nem tudom hová tenni! Nehezen hiszem, hogy egy felnőtt férfi egy 14 éves lánnyal társkapcsolatra kívánjon lépni. Mit lát vajon benne? A "hiteles" nőt? A társat? Barátot? Saját lányát? Szexet? Felnéz rá? Nem értem!
2010. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
52%

hát, vannak olyan 14 évesek, akik érettebben gondolkodnak mint egyes 30 asok, nem kell valakit lenézni, lés "kicsinek" gondolni csak mert még nem töltötte be a 18-at...

am nem vok ilyen divatmajom, hogy ha más csinálja én is, ne érts félre, engem csak az elv zavar, hogy ha akarnék sem, mert ugye azt nem engedték volna...nade milyen alapon? az én életem, nem?

2010. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!