Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá/hogyan reagálnátok le ha a 14 éves lányotok egy 30 éves férfival lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 04:47
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen értelmezésben a nők talán nem "használják" a férfiakat?
2010. júl. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem! Itt mindenki meg van buggyanva???

Egy 14 éves lányról és egy 30 éves férfiről beszélünk! Tényleg van aki azt hiszi, hogy ez normális?! A kislánynak szemében lehet, mert felnéz a férfire, irigylik talán a barátnők, illetve "nőszámba" veszi egy férfi. Ez fontos neki. Oké, belefér. A családon, környezeten nagy a felelősség, hogy hogyan kezeli. Na de a férfi szempontjából? Nincs sikere a nőknél? Mit lát a kislányban, ami az ép eszét veszi el?! Bárki bárhogy védi, defektes a manus! Kezeltesse magát!

Arról nem beszélve, hogy a kislány későbbi párkapcsolatát is veszélyeztetheti. Ki tudja milyen normákat állít fel?! Igenis, hogy a társkapcsolatot is tanulni kell, nem lehet átugrani lépcsőfokokat! A "hajhúzkodós" időkre épp úgy szükség van, mint a "maszatolósra"......

2010. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
43%

hát nekem nem volt hajhuzogatós időszakom, és tök jól megvagyok..ami azt illeti nem is hiányzott soha...gyerekes, fárasztó, és fölösleges...ha a fiúk csak a hajhuzogatással tudnak udvarolni enyi idősen (márpedig csak úgy tudnak -.-"..később érnek jóval mint a lányok) akkor szerintem nagyon is érthető ha valaki érettebre vágyik

20/L

2010. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
19%

"ki tudja milyen normákat állít fel."

Rossz normákat egy fiatal srác is felállíthat, sőt. A mai tinédzser fiúk többsége csak a szexre hajt, meg arra hogy elmondhassa hogy van egy barátnője, míg egy egy idősebb férfi nem biztos hogy kérkedni akar a dologgal.

Azzal a válaszolóval pedig egyetértek, aki azt mondta, hogy egy "15 éves Pistikétől mennyivel többet tanulhat a lány mint egy férfitól?".

2010. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
73%
A húgom és a pasija már jóval több, mint tíz éve élnek együtt. 22 év a korkülönbség.
2010. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 Manka68 ***** válasza:
61%

Szerintem nem az a lényeg, hogy kitől tanulhatna többet, hanem hogy 14 évesen még inkább csak az elméletet tanulgassa. Azért jobb Kispistike, mert talán ő még nem akar feltétlenül szexelni. Ha pedig igen, akkor mehet a levesbe.

A tini lányok nagy része átesik ezen, hogy rajong egy idősebb pasiért, de ez általában elmúlik anélkül, hogy bármi is történne.

A pasit viszont helyre kell tenni szerintem. Még ha komolyan vonzódik is egy testileg érettnek látszó kislányhoz, ha tényleg olyan, akitől tanulni is lehetne, akkor inkább messze elkerüli addig, amíg fel nem nő a lányzó!

2010. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Manka válasza tökéletes! Egy egészséges férfi leküzdi a "pedofil" szélsőségeket!
2010. júl. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

"Azért jobb Kispistike, mert talán ő még nem akar feltétlenül szexelni. Ha pedig igen, akkor mehet a levesbe."


oh ne hidd..a legtöbb : "ha nem fekszem le vele elhagy, most mit tegyek" kérdés az olyan lányoktól jön akinek fiatal a pasija, mert azoknál divat a sex...az idősebbek már nem divatból csinálják..

2010. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
54%

"Nem divatból csinálják" ???!!!! Mondd meg nekem, hogy akkor miből?! Szerelemből? Rivalizálásból? Erre áll fel?

A hapsival törődjünk egy kicsit, ne a kislánnyal... Ő még éretlen, nem érti az egészet. A hormonjai már dolgoznak, talán felnőttnek is gondolja magát, és imponál egy majdnem nagypapa korú pasi, mert felnéz rá. A manus a beteg! És a szülők, ha mindezt rendjén valónak érzik. Kicsit megpiszkálnám én azt a férfit, aki negyven évesen az én 14 éves lányommal akar kapcsolatot! Tovább megyek: az is defektes,vagy túl fiatal, vagy hasonszőrű, aki itt azt írja, hogy ez jó. Elég nagy probléma, hogy egyre több a korcs kapcsolat. Senki ne értsen félre, nem vagyok vaskalapos, se prűd. Én is csináltam, csinálok vaddolgokat, de ez szerintem beteges, és minden "támogató" szintén az! Mégegyszer mondom, a kislánnyal semmi baj! A manus gáz!

2010. aug. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:

Mikor én még javában általános iskolás voltam (13-14 éves), volt egy 30 körüli tanárunk. A fél osztály bele volt bolondulva, és ő nagyon évezte ezt a helyzetet, de neki én kellettem volna, engem viszont nem különösebben érdekelt, ráadásul éppen szerelmes is voltam egy velem egyidős fiúba, aki évfolyamtársam volt. A tanárral még egyfelé is laktunk, és volt szerencsém pár reggel vele együtt menni a suliba. Mit tehettem, el nem küldhettem, jóval korábban meg nem akartam indulni, ő meg szándékosan felénk jött. Kicsit ugrattak is vele az osztálytársak, de igazából látták, hogy nincs ínyemre a társasága, így azért nem vitték túlzásba. Nem volt semmi konkrétum, tehát soha nem mondta konkrétan, hogy akarna tőlem valamit, csak célozgatott, és a célzásokat tizenéves fejjel is jól megértettem, és hárítottam. Egy idő után rájött, hogy részemről nem lesz semmi, így megfordult a dolog, korábban indult a suliba, így már nem együtt mentünk, nem köszönt vissza (!!!), folyton engem feleltetett, és persze mindenbe belekötött. A pohár akkor telt be, mikor javítás címén kijelölt egy délutáni időpontot a suliban, hogy akkor lehet a színe elé járulni, és felelni. Na, ott, mindenki előtt lehülyézett, mert az egyik kérdésre nem tudtam a választ. Én meg teljesen felháborodtam, rávágtam az ajtót, és eljöttem haza. Abból a tárgyból lett a legrosszabb jegyem, még szerencse, hogy a felvételibe már nem számított bele az évvégi jegy, mert akkor jól kicse..ett volna velem. Azóta egy volt osztálytársunkkal kavar időnként, de nincs igazából komoly kapcsolat közöttünk. A fiúk az osztályból egyébként utálták, levették, hogy vetélytárs inkább, és nem tanár... Hogy miért csinál ilyet egy harmincas férfi? Hát, az ő esetében biztos vagyok benne, hogy betegségről van szó. Ő egyébként biztosan nem a szexre hajtott, egyszerűen a kislányok vonzották. És a mai napig is vonzzák, mert még most is hallani, hogy a 13-14 éves korosztály a kedvence, csakhogy ő közben egyre öregszik, mostmár olyan 43-44 lehet.

Ja, egyébként anyukám egyáltalán nem volt odáig meg vissza, hogy vele megyek reggelente iskolába, és attól sem, amiket meséltem, hogy mondott nekem (ne kérdezzétek, mert hál' Istennek elfelejtettem már őket). Tenni ellene nem nagyon lehet semmit, mert jól bedolgozta magát a vezetőségbe az iskolában, és tulajdonképpen semmi olyat nem cselekedett, ami ellen kifogást lehetne emelni, szóval ésszel csinálja a dolgokat. Csak a kislányok lelkének azért nem tesz olyan jót egy ilyen, az enyémnek sem tett túl jót...

Kérdező, nagyon kíváncsi lennék a te történetedre!

2010. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!