Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit szólnátok...

Szülők! Ti mit szólnátok hozzá/hogyan reagálnátok le ha a 14 éves lányotok egy 30 éves férfival lenne?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 04:47
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
TÁMADNAK A PEDOMACIK!TÁMADÁS!!!!
2010. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
88%

érdekes téma...

14 voltam mikor összejöttem a párommal aki akkor majdnem 22 volt. A szüleim kicsit kiakadtak, főleg apám, nem tetszett neki hogy 8 év idősebb pasim van meg hogy egyáltalán pasim van és maga a párom sem tetszett neki. Már az első találkozáskor odavágta a párocskámnak hogy ő bizony egy sportosabb, karakánabb fiút képzelt el az ő szép lánya mellé nem ilyen görbehátút. A párom nem vette zokon tudta hogy mivel van baja apámnak. Anyám első mondata az volt, hogy a lányom még kislány, semmi szex. De ő egyébként teljesen elfogadta a páromat. A bátyám aki egy évvel idősebb a páromtól meg akarta verni a páromat, hogy hogy mer pont az ő hugijával kikezdeni?!?! Rá egy évre összeköltöztünk a szüleim engedélyével. Tudták, hogy imádjuk egymást ezért engedték. Viszont anyám mondta hogy bármikor haza mehetek, nem kell vele maradnom ha már nem akarok, de én soha nem akartam onnatól már hazamenni. Azóta eltelt jó pár év... Az apám a múltkor azt mondta nekem, hogy jó ha tudom, hogy neki egy lánya és két fia van: a lány én vagyok, az egyik fiú a bátyám a másik a párom. :) A bátyám a legjobb haverja a páromnak és fordítva :) Mi ugyanúgy szeretjük egymást mint az elején sőt talán még jobban mióta megszületett a kisfiunk aki most egy éves. Én most 21 múltam a párom pedig 29 múlt. Most már egyáltalán nem tűnik sokban az a 8 év. Látszatra akkoriban sem ütközött ki a 8 év, csak mi tudtuk....

ha nem okoz problémát akkor érdekelne a te történeted is kedves kérdező!

2010. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim válasza:
Én három kislány édesanyja vagyok.A legidősebb lányom 12-éves.Mindenki más és nem csak a szülő tehet arról,hogy eldurvulnak a dolgok.Nekem legalábbis ez a véleményem és tapasztalatom.
2010. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

:((( elszállt a válaszom, megpróbálom mégegyszer:

Feljebb van egy komment, ami elmeséli egy 8 év különbséggel bíró kapcsolat életképes voltát. Az nem áthidalhatatlan, nincs vele semmi gond, sok sikert!

De itt nem erről van szó! 14 kontra 40!!!!

Nézzetek a jövőbe! Vegyétek elő a fantáziátokat! Mi lesz 5, 10, 20 év múlva?!

Sokan erre azt mondják: senki nem tudhatja, és egyébként is, hol van az még!:)

Viszont ha összekötik az életüket, netán gyerek is lesz, közös élet-közös javak, az élet egyre laposabb, megszokottabb.... A lány még tele ambícióval, küzdéssel, élettel,vággyal, addig van egy öregedő pasija, akinek már igencsak más az élettől elváró igényei. A baráti kör kikből tevődik? Mi a szórakozás egy harmincas nőnek, és mi egy ötvenes férfinek?

Együtt maradnak? Vagy nem is ez a cél?

Tudom, a kérdés nehéz, mert érzelmekről van szó. A szülő túl sokat nem tehet, max. sokat beszélget, és kivár.

Nem tudom, hogy mi jár a negyvenes pasi eszében, de bántás nélkül gondolom, hogy érettebb lehetne!

2010. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy ilyen helyzetben a szülő részéről a tiltás a legnagyobb ostobaság amit csak tehet. Közölni kell a nemtetszésünket, óvatosságra kell inteni a lányunkat, de fogadni kell a pasit, így talán kicsit kontroll alatt lehet tartani az eseményeket. Ha tiltod, csak annál inkább odalököd a lányodat. Aztán az idő eldönti, hogy komoly kapcsolat vagy sem. Ezeket a tapasztalatokat nem lehet megspórolni a gyerekednek, de ha tiltod, minden ugyanúgy meg fog történni, csak titokban. Én azt szeretném, ha lányom merne itthon beszélni a dolgairól és ha esetleg tényleg gáz van a pasival, az így kiderülhet. Én pl. nemcsak annak nem örülnék ha a lányom egy idősebb pasival jönne össze, hanem annak sem, ha pl. egy motoros csávóval.
2010. aug. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:

én sem felnőttként írok ide, de szerintem sem jó.

Én 15 vagyok, párom 19. még ez is sok néha!

Nála idősebbel el sem tudom képzelni magam. És tavaly még a végzősök is "hú ők nagyok" voltak. És ránk is kérdezték a 14-15 évesek közül, hogy "nagyon sok, nem?"

Egy ilyen kapcsolatban szerintem teljesen az van szexuális téren, amit a srác akar. Hiszen a lány nem tud még semmit, ha a fiú elég ügyes, felhúzza annyira, hogy egy 14 éves szerelmes lány nem fog ellenállni. Egy 30 évesnek lássuk be, mást jelent egy párkapcsolat, mint egy 14 éves kislánynak.

2010. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:

engem apa már a 18 éves miatt is kiakadt:/

szal most titokban járunk..:/

de szeretem a pasit:)

apát meg próbálom megérteni,mert tudom,h csak félt:)


16/L

2010. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-05 08:31


csakhogy én is ilyen kislány voltam (és még mindig az idősebbekre bukom)..és ha valaki azt mondaná a pasimnak mint te, hogy mondjon le rólam mert nem illik hozzám, én úgy küldeném el a jó anyukájába az elveivel együtt mint a huzat

(bocsi)

20/L

2010. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
"én is ilyen kislány voltam" - Szerintem még mindig az vagy! Egy felnőtt nő, aki racionálisan, emocionálisan érett, az ennél felelősebben gondolkozik! Neked még a "leckék" hátra vannak. Még csak az önérzetnél tartasz. Remélem, tovább jutsz! Már az is haladás, hogy végigolvasod a véleményeket...
2010. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
már megtanultam pár leckét..pl : hogy ne hagyd hogy elnyomjanak, hogy a szabadakarat fontossabb az elvárásnál, és hogy az illem szép és jó, de am egy rakás s*r...majd egyszer rájösz
2010. szept. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!