Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vedjuk meg a gyerekeink...

Hogyan vedjuk meg a gyerekeinket ha a telen elrendelik a kotelezo oltast a covid ellen?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a jarvanyban es a maszk haszmalata sem indokolt. Figyeld a hireket az FB normalis elet csoportjaiban.

2020. okt. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
81%
Ti hiszititek azt h lapos a Föld ugye?🤣
2020. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
93%
Ööö. Szerintem létezik a vírus és nincs túltolva. Más kérdés, hogy nem lesz télre oltás és ha lesz is mondjuk tavasz végére, de inkább nyárra, akkor az mennyire lesz biztonságos, hisz a hosszú távú következményeit még biztos nem ismeri senki. Gyanítom, inkább az eü dolgozókat és a pedagógusokat fogják kötelezni első körben, nem irigylem őket.
2020. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
73%

Az is egy érdekes kérdés lehet, hogy idáig elmentél egy kórházba/orvoshoz kivizsgálásra, a lőtéri kutya nem kérdezte meg, hogy esetleg van-e hepatitis fertőzésem, vagy HIV fertőzésem mondjuk.

Most sem azt kérdezik, hanem tesztelnek COVID-ra.

Nem a COVID-ot vitatom, van , ahogy ezen kívül több millió másfajta is.

A statisztikákban nem hiszek, azt mondanak amit csak akarnak.

Ha nem lenne ennyire nyomva, nem lenne ennyi rettegő ember.

Ez nem jó semmire.

Legalább most többen mosnak kezet.

2020. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
77%
Édes jó istenem, ennyi buta embert...pedig nem szoktam ilyet írni. Nincs túltolva! A legnagyobb probléma a coviddal az, hogy mivel precedens nélküli, nem ismeri senki. Nem tudja senki, hogy hosszútávon milyen maradandó károsodásokat okoz, hogy a 2-3-10 éve felgyógyultakban milyen változások mennek végbe, angol nyelvű szakmai fórumokon pedzegetnek tüdődaganatra való nagyobb esélyt, asztmás rohamokat, tüdőkapacitás-csökkenést is. Nem olyan, mint egy influenza, ami évszázadok óta nyílt és kutatott dolog, minden évben jön, kifekszed, jó sz@rul vagy, de tudod, hogy felépülsz és elfelejtheted. Ez a vírus nem biztos, hogy ilyen. Azért tolják ennyire mert ismeretlen, feltérképeztlen és igyekeznek mindenkit óva inteni tőle, a saját védelme és jóléte érdekében. Nyilván ha kiderülne néhány hónap/év múlva, hogy aki átesett rajta sokkal-sokkal nagyobb eséllyel lesz daganatos, az oltásellenesek azonnal befognák a szájukat és nem fröcsögnének hülyeségeket.
2020. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
39%
A 14-es válaszra kérdezem, hogy a vakcina , hogyan lehetne megfelelően tesztelve használat előtt ha (idézem) ' 2-3-10 éve felgyógyultakban milyen változások mennek végbe' ez a vírus viszonylag új a természetét illetően?
2020. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
24%

Oltassa be magát az, aki fél a vírustól...

Én és a gyerekem nem lesz beoltva emiatt, az tuti...

2020. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
31%

Ha ismeretlen lenne nem covid lenne a neve.

Ez olyan, mint az influenza. 1milliárd éves.

Mint az influenzára, úgy a covid ra sincs oltás.

Mert a vírusokra általában nincs.

A H1N1 is ilyen volt, milliók haltak meg benne, senki nem oltotta be magát a fél éves oltással, és senki nem emlékszik rá.

Aki meg azt mondta nem veszélyes, azt letartóztatták.

2020. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi buta libát, te jó ég... Ti akkor gondolom Gődény, meg hasonló okosok oldalairól tájékozódtok, ugye? :D Nincs is járvány! Ez is a Zorbán miatt van! A maszkkal képletesen fogják be a szánkat!!! Kihagytam esetleg valamit?
2020. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
74%
Én szívesen átadom neked az elmúlt két hetem, könyörögni fogsz, hogy kapjon oltást a gyereked.
2020. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
78%

Ki a túrót érdekel, hogy te személy szerint hiszel vagy nem hiszel a járványban vagy a maszkviselésben? Én is mondhatnám, hogy teszem azt, nem hiszek a Pitagorasz-tételben, attól még a gyerekemnek megtanítanák az iskolában, hiába tiltakoznék :D

Ha végre lenne kötelező oltás a covid-ellen, akkor legalább mielőbb vissza lehetne térni a "normális" élethez, és nem kellene szabadságharcot vívni egy nyomorult 10x15 cm-es textildarab ellen.

2020. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!