Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vedjuk meg a gyerekeink...

Hogyan vedjuk meg a gyerekeinket ha a telen elrendelik a kotelezo oltast a covid ellen?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a jarvanyban es a maszk haszmalata sem indokolt. Figyeld a hireket az FB normalis elet csoportjaiban.

2020. okt. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
66%

17 en nagyon is emlékszem a H1N1-re. 21 évesen makk egészségesen kaptam el. Majdnem bele is döglöttem. Elajultam amíg a wc-re próbáltam kimenni. Nem csodálom, hogy sokakat kinyírt, akik nem voltak elég erősek. Nyilván azért nem lett belőle nagy cirkusz, mert eltunt. Okos 28-as. En meg legalább 10 embert ismerek aki beteg lett és továbbiakat akik pozitívak. 4-en korhazba kerültek és ketten meghaltak.

Azért mert te esetleg olyan területen vagy, ahol nem olyan elterjedt. Hat baszdki. En meg nem hiszek az ebolában. Senkit se ismerek aki ebolas lett volna 🤦🏼‍♂️

Az oltások pedig teljesen biztonságosak lesznek. Orosz és kínai khm... “önkénteseken” tesztelik őket (irónia)

2020. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
43%

Nekem volt influenzás ismerősöm kórházban, gépre kötve.


Egyetértek a 28as kifejtésével.


Illetve annyit hozzátennék, nagymamám meghalt 1 hónapja. Szívrohamban. De mivel a tesztje pozitív lett, azt mondták, a koronavírus vitte el.

2hete meghalt nagybátyám, motorbalesetben. Az ő szervezetében is találták a vírust, bar nem tudom halála után miért tesztelték, mind1 is, na az ő záróján is a halál oka a covid. A halálos baleset már mellékes...


Ilyen adatokkal riogatják a népet. Szamomra ez is elgondolkodtató...

2020. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
56%
32, miért jó hazudni? MErt hazudsz.
2020. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
74%

Ez komoly, hogy ennyi okos embert összetudott szedni ez a kérdés?! Kérlek, legyetek a kérdező kamuregjei! Kérlek!


Az orvostudományban nem hinni kell, arra ott a templom! Olyan nincs hogy te ezt vallod, vagy úgy hiszed, esetleg így gondolod.

Nem babám, úgy van, ahogy azt a fehér köpönyes manusok mondják, akik éveken keresztül tanulták a szervezet legnüansznyibb fogaskerekeit, és vagy 10-20 éve ezzel foglalkoznak, hogy azt kutatják. Azt mondom citromsavciklus, te kaparod elő a menstruációs naptáradat, ő meg legyint egyet, mert látott annál százszor cifrábbat.


Nagyon le vannak kezelve a tudósok, sok ember mit hisz, hogy só meg víz kavargatásból áll a munkájuk?


Rinyált mindenki, hogy miért kell bioszt, fizikát, kémiát tanulni, és napról napra jönnek a kérdések, hogy hogyan tudom befolyásolni a baba nemét, hogyan tudom lúgosítani a szervezetem, meg hasonló agyrémek. Aztán ha valaki megírja, hogy 8. osztályos anyag, akkor hápog, hogy de bunkóak itt a válaszok.


És itt az eredmény, mindenki büszkén veri a mellét, hogy miazhogy az oltás kötelező.

Drágám, voltál már te vagy a családod kanyarós? Nem? Köszönd meg a kötelező védőoltásoknak!


És nem csak annak kell beoltania magát, aki fél, mert nem te létezel egyedül a világon, hanem egy 7-8 milliárdos emberiségről beszélünk. Ha nem olt mindenki, akkor ezek a vírusok fennmaradnak, és aki eü okokból nem olthatja be magát, az szépen belehal az egyikbe, mert valaki úgy gondolta "én aztán nem oltatom be magam".


Ki vagytok akadva, hogy az állam rendelkezik a gyereketek felett. Az nem zavar amúgy, hogy egy államban éltek? Lehet alapítani saját városállamot, ott magatokról úgy rendelkeztek, ahogy akartok, de amíg egy adott ország, adott állampolgárai vagytok addig bizonyos jogosultságaitok éppúgy vannak, mint kötelezettségeitek!

Igen is, bizonyos kérdésekben az állam dönt, mert ahol x millió ember felett nem rendelkezik egy államszervezet, hanem mindenki megy a saját feje után, azt úgy hívják, hogy anarchia. Kellemes élet az is... Ja nem.


A csecsemőkori védőoltásokkal nincs bajotok?

Vagy a kutyák veszettség elleniével? Milyen jó, hogy még egy halálos kimenetelű betegség szinte teljesen kiszorult az országból hála a vakcinázásnak...


Mi van itt...

2020. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
45%
#28 Ha se Te, se egy ismerősöd sem volt beteg, honnan tudod, hogy olyanok a tünetei, mint egy influenzásnak? Mert spec nekem teljesen mások. Nem is lehet összehasonlítani.
2020. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
77%
Nah meg egy virustagado. 🤦Hihetetlen. Ah belense kezdek,nem erdemes. Imadkozz hogy ne kapd el.
2020. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
40%

A 34-es igen elmés kifejtésre válaszolva, Bill Gates talán nem orvos vagy tudós. Szerintem.

Mégis a vakcinagyártásról beszél. Miért? Milyen érdeke fűzi hozzá, vajon?

Attól mert a kanyaró ellen beoltottak minket attól a teljes emberiséget nem, hiszen nem lenne kanyaró.

Nem arról van szó, hogy vakcinaellenes bárki, olvass a sorok között, hanem az, hogy nem volt idő tesztelni sem.

Olvass utána a mai hírekben, hogy például a mai napon már azt mondták, hogy csak jövő ősszel lesz vakcina...

Egy vakcina tesztelési ideje, jóval több, mint 1 év.

Erről beszélünk.

2020. okt. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
94%
37. Tehát a kerdes irreleváns. Nem lesz vakcina, senkit se akarnak a telen beoltani. End of the story. Akkor mi a probléma?
2020. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
74%

34

Nem vagyok oltásellenes.Azért ezzel kezdem ,mert semmiben nem kell vakon hinni, lehet használni az agyadat.Jogod van gondolkodni.Jogod van kinyitni a szemed.Az a cég aki az első valóban hatásos vakcinát ki bírja fejleszteni rengeteg lóvét nyer.És bármennyire hihetetlen ez azért mindenhol a világban hajtóerő, mert a gyógyszeripar is egy biznisz épp olyan mint a mikrochip gyártás.Marha sok pénz van benne, főleg padémia idején.Persze tagadd ezt is.

Hány, meg hány mellékhatást tudsz elolvasni egy sima recept nélkül kapható fájdalomcsillapító dobozában lévő tájékoztatóban? Sok esetben még a halál is ott szerepel.Persze ha nem olvasod ez se létezik.Ahogy olyan sem, hogy egy oltásnak van mellékhatása.

A sima rotavírusra való szájon át adható ,,oltástól" a 3 hónapos gyerekem pld kórházba került.Zárójelentésem van róla, nyilván ez se létezik mert ritka az ilyen mellékhatás a gyerekeknél.(én magam is tudom, hogy több ezer gyereket oltanak csak itthon be vele évente és bumm az enyém ennyire peches volt beleesett a ritka kivételbe)Ennek ellenére beadattam minden olyan oltást neki ami több éves múlttal rendelkezik, ahol a mellékhatások ellenében, sokkal több pozitív dolog szól ha megkapja.Beadattam a bárányhimlőt is aminek mellékhatásaként lett egy tüszös mandulagyulladása(ugyancsak tájékoztatóban olvasható).

Szóval meséltem a viszonylag hosszú évek óta forgalomban lévő készítményekről.

A kötelező oltásokat pld 20-30 éve használják csak a vivőanyagokat váltották, hogy minél kevésbé káros anyagok legyenek, minél kevésbé terheljék a szervezetet(bár állítólag amúgy is minimális volt a terhelés általuk, de azért javították mert megtehették, jobb és több lett a tudomány az elmúlt 20-30 évben).

És igen.Egy -egy oltást évekig készítenek.5-10 év között jön piacra.Ez meg most pikk-pakk alig egy év alatt.Ha te nem gondolkodsz el azon, hogy vajon biztos minden szempontból jól elkészített lesz e, akkor azért te is hiszel, csak a te hited vakhit a tudományba.Ahol épp úgy a pénz diktál.És ez a vakcina most marha sok pénzt fog hozni valakinek/valakiknek.

És amíg arról beszélnek, hogy nem tudják hogy ezek az oltások vajon megakadályozzák, hogy elkapd a betegséget vagy csak tompítják a tüneteket ha elkapod(orvosok,kutatók mondják nem a szomszéd julis néni) addig azért nem baj ha van benned egyfajta kérdőjel.Aztán mielőtt oltatod magad majd meghozod a saját döntésed.

2020. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
61%

Mi lenne? Semmi, nekem idáig sem volt gondom, a véleményemet írtam le.

Jól esett :D

2020. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!