Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vedjuk meg a gyerekeink...

Hogyan vedjuk meg a gyerekeinket ha a telen elrendelik a kotelezo oltast a covid ellen?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a jarvanyban es a maszk haszmalata sem indokolt. Figyeld a hireket az FB normalis elet csoportjaiban.

2020. okt. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
91%

Járványos gyermekbénulás: "1952-ben az Egyesült Államokban az ország történetének legnagyobb járványa tört ki (57 ezer eset, amely háromezer halálos áldozattal járt)"


Covid19 USA 2020: 7,745,530 eset, 216,277 halott.


Magyarország gyermekbénulás: 1957-ben 2334 bénulás történt, amely 143 esetben végződött halállal.

Covid 2020: 33,114 eset, 877 halott.


Szóval kevésbé veszélyes a koronavírus, mint a járványos gyermekbénulás?

2020. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
45%

Én biztos nem adatnék be egy sebtében összedobott, alig tesztelt vakcinát, amiért maga a gyártója sem vállal felelősséget, megkapták az engedélyt a mellékhatásokért való nem felelősségvállalásra..

Mi Budapesten élünk, 5000+ fő cégnél dolgozunk, de március óta érdekes nem kaptuk el, se BKV-n, se Mávon, se munkahelyen ,se sehol, és még csak nem is ismerek senkit, aki beteg lenne. 1-2 olyat igen, akinek + tesztje lett, de semmi tünete, szóval a teszt is olyan amilyen szerintem..Én jobban félek a vakcinától mint ettől a betegségtől. A nagypapám meghalt 1 hete, minden covid tesztje negatív volt, tüdőgyulladásban halt meg (agyvérzése volt nemrég). Aki ilyen beteg, bármibe belehal, nem kell covid..

2020. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
17%

Na, akkor most kicsit menj visszább az időben, és add hozzá a szamárköhögésben, kanyaróban, mindenféle himlőben, tüdővészben stb.-ben meghalt gyerekeket és felnőtteket.

OK, gyermekbénulásban az adott években kevesebb haltak meg. Vannak, akik túlélték: [link]

Biztosan szép életük volt/van. Hát kösz!

Azért ügyes próbálkozás volt!

2020. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Igazából feleslegesen vitaztok. Nem lesz kötelező. Eleve nem is lesz annyi oltóanyag. És ha végül mégis kötelező lesz, nem a gyerekekkel fogjak kezdeni. Ha te meg felnőttként olyan helyen dolgozol, ahol kötelezővé teszik, akkor poroghetsz a fejeden is akar. Ez van. Vagy lehet munkát váltani.
2020. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha az engem kritizalok vegigkovetnek ennek a nemzetkozi nepbutitasnak a tortenetet pld a Normalis elet csoportokban. 1 millio halott minden evben van a Foldon..sot tobb is. Nezd meg a Magyarok Vilagszovetsege nemzetkozi orvos konferenciajat a youtube on : ok is azt allitjak hogy becsaptak az embereket es hogy nincs jarvany. De ajanlom meg Lenkey Godeny es Tamasi es Pocs doktorok cikkeit is. Az uszodakat a focimeccseket es a zart kezilabda meccset is miert engedelyezik ha akkora a veszely? Ja ott profit kepzodik .
2020. okt. 8. 18:29
 56/59 anonim ***** válasza:
76%

Oké kérdező, tehát kezdjünk el követni profitorientált"celebdokikat" és népbutító facebook csoportokat. Oké, persze, rohanok is.


Érdekes, a férjem orvos, én ápoló vagyok, mi egyáltalán nem azt tapasztaljuk hogy nincs járvány. Persze nem kell mindennek bedőlni, nem akkora mint elő van adva, de igen is van. Naponta halnak meg emberek a kezeink között ennek a "nincs járványnak" a hatására. De ha biztos szeretnél lenni a dolgodban, ajánlom jelentkezz önkéntesnek egy Covid osztályra. Ott majd arcodba tolják a valódi igazságot.

2020. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
94%
Na azért maradjunk annyiban, hogy Godeny egy gyógyszerész. Ebben a témában en mondjuk inkább a virologusoknak hiszek. Gyereket szülni se gyógyszerészhez mentem és az MRI felvételemet is idegsebesszel nezettem meg gyógyszerész helyett.
2020. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
87%

Ez a FB-csoport már le lett tiltva, de persze más néven újra létrehozzák. Lenkei és Gödény azért tagadják a vírus létezését, mert nekik ez egy nagyon jó üzlet. Ne menj orvoshoz, úgysem tudnak semmit, bezzeg, ha beszeded az én vitaminomat, akkor örökké fogsz élni. Nagyjából ez a marketingjük. Kérdező, próbáld már meg kritikával kezelni a szélhámosok munkásságát. Ezek az emberek nem orvosok, nincs is meg az orvosi szakvizsgájuk. Kb. annyit értenek hozzá, mint bárki más.

De egyébként én is jó ötletnek tartanám az összes vírusszkeptikust bevinni közmunkára egy covid-osztályra, természetesen maszk nélkül.

Egyébként meg feleslegesen ijedezel, nem lesz kötelező védőoltás mostanában. De gondolom ezzel is gödényék tömték tele a fejed, hogy legyen mitől rettegni.

2020. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Ezt az írást is olvasd el kedves kérdező. Biológusként én hülyét kapok azoktól az áltudományos baromságoktól, amit Gődényék és a hozzájuk hasonlók összehordanak. Ahogy a laikus embereket behülyítik az szerintem vérlázító.

Persze a tudományos részét félretéve nekem is kérdőjelek vannak a fejemben annak kapcsán, hogy miért veszélyesebb egy szabadtéren rendezett koncert, mint egy focimeccs, de ez már a politika része...

2020. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!