Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vedjuk meg a gyerekeink...

Hogyan vedjuk meg a gyerekeinket ha a telen elrendelik a kotelezo oltast a covid ellen?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a jarvanyban es a maszk haszmalata sem indokolt. Figyeld a hireket az FB normalis elet csoportjaiban.

2020. okt. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
7%

Amúgy az állam döntésével nem lenne gond, ha nem ilyen lenne kormány, mint most...

Ez már a politika része.

Az én gyerekem felett én döntök, nem az állam.

Más kérdés, hogy mi felett hunyok szemet, de ahogy eldönthettem, hogy megszülöm, úgy rendelkezek felette ahogy akarok, amíg igényli.

2020. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
20%

Mai hír.

Van gyógyszer covid ellen.

100 éves hír. A világ egyetlen vírusára sincs semmilyen gyógyszer. Mert vírusokra nem létezik gyógyszer.


A birkák örökre birkák maradnak.

2020. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
88%
41 ez hála istennek nem így van. Ilyen alapon bárki bantalmazhatna eheztethetne és kinozhatna a gyereket. Vagy megtagadhatna kötelező oltásokat, amivel nalunk is újra már eltűnt járványokkal kene küzdeni stb. stb.
2020. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
9%

43: kár, hogy ez amit felsoroltál így sem áll távol az emberektől.

Sajnos meg is történik.

2020. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
92%

Ha te rendelkezel a gyermeked felett, akkor gondolom az is a te döntésed volt, hogy óvodába, iskolába irattad. Ja nem.


39-es felpontoztalak (34-es vagyok) mert nagyon szép volt a válaszod, tökéletesen bemutattad, hogy nyilván ez sem fekete-fehér.


Tudományban továbbra sem hiszek. Az leírja, ahogy a világ működik és használja ezt a tudást. Ez nem hit kérdése.


Az már inkább, hogy ez a gyors vakcina mennyire biztonságos, mivel igazatok van, nem volt évekig tesztelve. (Mivel senki sem tudja igazán)


39-es nem tudom megállapították-e, hogy x oltást nem kaphat a gyermeked, de például pontosan a hozzá hasonlók miatt kell, hogy a környezetében mindenki oltva legyen. (Ez ugye a többieknek szól)

2020. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
0%
#2: Hány százaléka az 1 millió a közel 8 milliárdnak?
2020. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%
44 sajnos meg. Mi lenne ha kontroll se lenne?
2020. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
70%
Oké kérdező, és mi hogy védjük meg magunkat és a gyerekeinket tőletek?
2020. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
88%

"Az én gyerekem felett én döntök, nem az állam.


Más kérdés, hogy mi felett hunyok szemet, de ahogy eldönthettem, hogy megszülöm, úgy rendelkezek felette ahogy akarok, amíg igényli."


Egészen addig, amíg a gyerek nem kerül közösségbe. Az állami intézmények is eldönthetik, hogy nem fogadják a te be nem oltott gyerekedet. Mert gondolom a többi oltást sem akarod beadatni, hiszen a gyerekbénulás, diftéria már nem igazán jellemző Magyarországon.

2020. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
25%

Mondjuk nem túl szerencsés - és nem is korrekt - összehasonlítani olyan betegségek elleni oltást, ami annak idején a gyerekek kb. 90%-át megölte és hosszú évek alatt alkották meg, dolgozták ki, több évtizede használatban van - egy olyannal, ami a Föld összlakosságát tekintve kb. 0,015% halálozással járt eddig, többnyire egyéb nagyon súlyos krónikus betegségben szenvedőket és/vagy nagyon idős embereket érintett (már akit, mert elég sok esetben más okból meghaltaknál is a covidot írták be, ha pozitív volt, akkor is ha egyértelműen más volt a közvetlen halálok, pl. szívroham, baleset stb.), továbbá alig pár hónapja kezdtek el vele foglalkozni, nincsenek releváns klinikai kísérletek, sem a rövid-, sem a hosszútávú hatása nem ismert.

Nem tartom indokoltnak a kötelező oltást EBBEN az esetben. A VALÓBAN veszélyes és halálos gyermekbetegségek ellen természetesen minden gyerekemet beoltattam annak idején, azoknak van létjogosultsága. Ennek nincs.

2020. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!