Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vedjuk meg a gyerekeink...

Hogyan vedjuk meg a gyerekeinket ha a telen elrendelik a kotelezo oltast a covid ellen?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a jarvanyban es a maszk haszmalata sem indokolt. Figyeld a hireket az FB normalis elet csoportjaiban.

2020. okt. 7. 10:28
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a gyerekekkel hanem a veszélyeztetett korosztály oltásával ill. ahogy valaki írta, tanárok,eü dolgozók köztisztviselők oltásával kezdenék és egyenlőre nem tervezik hogy kötelező lesz,sőt nem is lehet mert nem csak magyar emberek élnek a földön a sok milliárd vakcina meg nem fog csak úgy kijönni a földből...

Miért kell faxságot terjeszteni?

A másik viszont hogy ez az oltóanyag biztos nem a legbiztonságosabb mert más betegségekre 5 évig is készítik,ezt meg összehozták kb 1 év alatt.. érdekes.

2020. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
75%

21-es, igen, erre próbálok célozni.

Oké, van a vírus, nem vitatom.

Azt viszont vitatom, hogy az oltás megoldás lehet, de csak azért mert idő sem volt tesztelni.

Honnan lehet tudni a mellékhatásokat, ha nem volt elég idő tesztelni?

2020. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
89%
A 15-ösnek üzeni a 14-es válaszoló, hogy ne tegye már egy lapra egy gyengített/elölt vírus által letrejövő védettséget és azt, hogy valaki átesik rajta tüdőgyulladással, lélegeztető géppel, hetekig tartó lábadozással. Az elváltozásokat, károkat, maradandó szöveti módosulásokat a tényleges vírus általi megbetegedés okozza, nem az oltás.
2020. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%

23-as.

Persze, ez érthető.

Azért gondolom, hogy abban egyetértünk , hogy nincs meg az oltás megfelelő tesztelési ideje?

Én nem vitattam azt, hogy komoly szövődményei lehetnek a fertőzésnek.

Illetve magát a betegséget sem bagatellizálom el, csupán az oltás hatékonyságát vitatom.

2020. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
44%
Na, itt van a napi oltásellenes. Talán még a Lapos Földben is hiszel, kitaláltam? :D
2020. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
66%

Nem oltásellenes vagyok, gondolkodom.

Szerinted szinte tesztelés nélkül simán jó lesz az oltás, mert azt mondják 25-ös?

2020. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
74%

Cecil már márciusban megmondta, ha egészséges vagy, akkor is elkaptad.

A vírus ott volt mindenhol.

Az immunrendszer dönti el, hogy mi lesz veled, amit lehet erősíteni a szabadban, amíg Cecil be nem tiltja.

Ezeket mind orvosok mondták.

Azt is, hogy a focimeccsen azért nem fertőz, mert NEM isznak alkoholt a szurkolók.

2020. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
41%

Hát nem értem a kommentelők, pontozók többségét.


Én nem tagadom, hogy létezik vírus. Létezik, év tizedek óta...

Eddig is haltak bele, ezután is fognak. Kerdezem én. Ha a média nem kapja fel, akkor ki az, aki tudna róla?! Aki átesett akár influenzás is lehetett volna, olyanok a tünetek. Az is tud durva lenni.

1 azaz 1 ismerősöm nincs, aki pozitív. Pedig munkámból adódóan nagyon sok embert ismerek. De nem is ez a lényeg


Én azt vallom, az a betegség nem betegség, amit egy tesztel (ami bizonyítottan egy kupac 💩nem ér) kell keresni. És igen, vannak akik belehalnak sajnos. De belehalna egy sima influenzában is, olyan az egészsége a többségnek..


Csak azt mindja meg nekem valaki, miért ragaszkodik mindenki a kötelezőhöz? Ha marinéni fél, oltassa be magát. Ha beoltatta, onnantól kezdve védve van. Akkor neki nem édes mind1, én elkapom-e vagy sem?!

Influenza oltás is létezik. Nagymamám minden évben beoltatja magát, minden évben beteg is utána. Mi értelme akkor? Papa, aki vele lakik, 1x nem oltatta be magát, nem is volt beteg. Ez számomra elgondolkodtató.


2009ben volt a nagy h1n1 vírus. Mindenki rettegett. Belehaltak ott is állítólag nem kevesen. Mégsem volt kötelező az oltása. 2 akkor osztálytársam, erejük teljében lévő 18éves fiúk, beoltatták magukat, az egyik kórházba is került. Megérte?!


Egy olyan inekciót aminek a mellékhatásait nem ismeri senki. Hamargyorsan összedobták, nem tesztelték évekig, na ebböl én köszi nem kérek.


Nem értem, ezért miért kell elítélni az embert. Had döntsön már mindenki a saját sorsa felett.


Tudom le leszek pontozva, meg amúgyse lapos a föld, és virológus sem vagyok, de legalább a saját testem felett had én rendelkezzem már.

2020. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
82%
Ez most egy konteokat népszerűsítő kérdés? 😃 en csak kommenteket jövök olvasni...
2020. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
64%
28, nekem soha, egyetlen influenzás ismerősöm sem került kórházba. MOst három kollégám lett beteg, mindháromkórházban, egy gépen.
2020. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!